„Ranczo” powraca na ekrany! Nowe odcinki zobaczymy…

Fani serialu „Ranczo” mają powody do radości. Ich ulubiona produkcja już wkrótce wróci na ekrany. 

Jednak jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie pojawią się nowe odcinki. „Ranczo” przez dziesięć lat było jednym z kultowych seriali Telewizji Polskiej. Opowiada historię mieszkańców miejscowości Wilkowyje, którzy codziennie muszą zmagać się z rozmaitymi problemami. Wzajemne porozumienie utrudniają spore różnice między poszczególnymi bohaterami. Widzowie pokochali podwójną rolę Cezarego Żaka, ale również Artura Barcisia, Pawła Królikowskiego oraz Ilonę Ostrowską. To właśnie ona zdradziła nieco szczegółów na temat wielkiego powrotu produkcji na antenę. Fani „Rancza” zapewne już czekają z niecierpliwością na to, aby móc znów obserwować poczynania swoich ulubionych postaci

Ilona Ostrowska w serialu wciela się w postać Lucy – Amerykanki, która z dnia na dzień pojawia się w Polsce i postanawia zostać na stałe. Aktorka w wywiadzie opowiedziała o wznowieniu prac nad serialem:

„Cały czas zdjęcia są przesuwane z różnych powodów, które znamy, ale nie chcemy o nich mówić, natomiast mam wrażenie, że już jesteśmy w ogródku, już witamy się z gąską. Już na przyszły rok, na wiosnę, proszono mnie o zatrzymanie swoich terminów, więc może się to wydarzy.”

Ponadto Ostrowska zdradziła, że miała okazję przejrzeć już scenariusz odcinków, które wkrótce powstaną. Z jej relacji wynika, że widzowie zobaczą na ekranie tę samą obsadę, co ostatnio. Jeśli tak będzie, to żaden z fanów nie musi się obawiać, że w kontynuacji serialu zabraknie ich ulubionego bohatera. 

Komentarze