Raper Mata ZATRZYMANY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW! Dziś usłyszy ZARZUTY!

Michał Matczak, znany jako raper Mata został zatrzymany za posiadanie narkotyków. O zatrzymaniu rapera informuje radio RMF FM.

Zatrzymany w stolicy

Michał Matczak został zatrzymany wczoraj około północy w Warszawie.  RMF FM podaje:

Na jednej z ulic Górnego Mokotowa policjanci w nieoznakowanym radiowozie zauważyli dwóch mężczyzn. Podjechali bliżej, a wtedy mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać i po pewnym czasie szukać drogi ucieczki.

Zostali zatrzymani. Po wylegitymowani mężczyźni sami wyjęli woreczki z suszem. Była to marihuana.

1,5 grama narkotyku

Jak podaje RMF FM u Matczaka policja zabezpieczyła 1,5 grama narkotyku. Natomiast u 24-latka funkcjonariusze zabezpieczyli pół grama narkotyku. Policja ujawnia, że mężczyzna był znajomym Matczaka, a nie dilerem narkotyków. Policja donosi, że mężczyźni zostali zatrzymani podczas spotkania znajomych. Zatrzymani spędzili noc w policyjnej izbie zatrzymań. Dziś po południu zostaną przesłuchani i prawdopodobnie usłyszą zarzut nielegalnego posiadania narkotyków. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Syn znanego prawnika

Michał Matczak jest synem znanego prawnika- profesora Marcina Matczaka. Przed północą, gdy jego syn został zatrzymany, Marcin Matczak zamieścił tajemniczy tweet. Stwierdził, że padł ofiarą ataku spoofingowego. Matczak napisał:

Dziś około 21.00 dostałem telefon z numeru 800 808 808 (infolinia CBA) z informacją, że mój syn nie żyje. Oczywiście Michałowi nic nie jest. Po krótkim zdenerwowaniu tym telefonem uznałem, że jest on dobrym powodem, żeby robić to, co dotychczas, tylko bardziej.

Źródło: RMF FM

Komentarze