Ricky Martin z mężem i synami na gali Human Rights: „Jesteśmy w ciąży!”

Ricky Martin to światowej klasy piosenkarz i celebryta, którego nie trzeba nikomu przedstawiać.

Jego kariera rozpoczęła się w latach 90-tych, a stworzone przez niego przeboje miesiącami okupowały listy przebojów na całym świecie. Do tej pory niemal każdy wyprodukowany przez niego przebój staje się hitem w jego rodzinnej Hiszpanii. Martin udziela się medialnie walcząc o prawa człowieka, pokój na świecie, prowadząc fundację czy wspierając wiele akcji na rzecz ruchu LGBT. Sam jest zdeklarowanym homoseksualistą, szczęśliwym mężem i ojcem.

 

 

Dwa lata temu artysta poślubił Jwana Yosefa, szwedzkiego malarza. Wspólnie wychowują trójkę dzieci – bliźniaków Matteo i Valentino oraz roczną dziewczynkę o imieniu Lucia.

 

Podczas gali „Human Rights Campaign” w Waszyngtonie towarzyszyła mu niemal cała rodzina. Piosenkarz odbierał tam nagrodę za swoją działalność na rzecz praw człowieka. Ze sceny pozdrowił towarzyszącego mu męża i synów. Podkreślił, jak ważni są w jego życiu najbliżsi , a na koniec ogłosił: „Jesteśmy w ciąży! Kocham duże rodziny!” , co spotkało się z aplauzem publiczności i ciepłymi komentarzami fanów z całego świata.

 

 

Źródło: Facebook, Twitter, Human Rights Campaign.

Komentarze