Robert Lewandowski przejdzie do innego klubu? Barcelona jest niezadowolona…

Transfer Roberta Lewandowskiego do saudyjskiego klubu Al-Hilal może być niemal pewny, sugerują nowe informacje przekazane przez media. Wydaje się, że polski napastnik może odejść z Barcelony za rok i przenieść się do Al-Hilal.

Robert Lewandowski przeszedł do Barcelony przed ostatnim sezonem 2022/2023 z Bayernu Monachium. Jego początki w nowym klubie były obiecujące, zdobywając tytuł mistrza kraju i zostając najlepszym strzelcem La Liga. Jednak w drugiej części sezonu napastnik miał pewne kłopoty ze skutecznością, co spowodowało pojawienie się plotek o możliwej sprzedaży.

Mimo to, na chwilę obecną wydaje się, że Lewandowski pozostanie w Barcelonie na sezon 2023/24. Jednak według informacji od dziennikarza Bena Jacobsa, saudyjski klub Al-Hilal wyraża zainteresowanie zakupem Polaka. Al-Hilal dokonał już znaczących wzmocnień swojego zespołu w obecne okno transferowe. Dołączył do swoich szeregów takich graczy jak Kalidou Koulibaly, Sergej Milinković-Savić i Ruben Neves. Plany klubu są jednak bardziej odległe, a starania o Lewandowskiego miałby rozpocząć dopiero w 2024 roku.

Transfer Roberta Lewandowskiego do saudyjskiego klubu Al-Hilal byłby na pewno sporym zaskoczeniem dla fanów polskiego piłkarza, który zdobył ogromną popularność i uznanie dzięki swoim występom na najwyższym poziomie w europejskich klubach. Niemniej jednak, możliwość gry w tak egzotycznym miejscu jak Arabia Saudyjska może stanowić ciekawą perspektywę dla Lewandowskiego na późniejszym etapie jego kariery.

Jednak na ten moment wszystko jest jeszcze otwarte, a wiele może się zmienić w ciągu kolejnego sezonu. Pozostaje nam śledzić rozwój sytuacji i czekać na oficjalne potwierdzenie ewentualnego transferu. Niezależnie od tego, jakie będą decyzje Roberta Lewandowskiego w przyszłości, jego talent i umiejętności na pewno będą kontynuować przyciąganie uwagi miłośników piłki nożnej na całym świecie.

Zobacz także: Masz taką herbatę w domu? Lepiej szybko ją wyrzuć!

Komentarze