„Rolnik szuka żony 6”: to KONIEC związku Seweryna i Marleny!

W tej edycji programu „Rolnik szuka żony” nie brakowało emocji. W ostatnim odcinku gospodarze spośród kilku kandydatek wybierali tę, którą byli najbardziej zainteresowani. 

Natomiast niektórzy tę decyzję podjęli już wcześniej. W pierwszej kolejności z programu odszedł Waldemar, gdyż spośród kilku pań żadna nie odpowiadała jego wymaganiom. Z kolei Jakub i Seweryn znacznie wcześniej wybrali kobiety, z którymi połączyło ich uczucie. Reszta rolników dopiero w ostatnim odcinku spotkała się z Martą Manowską i wytypowała potencjalną towarzyszkę życia. Widzowie zwrócili szczególną uwagę na relację pomiędzy Sewerynem i Marleną. Okazało się, że zakochani znali się już wcześniej. Dlatego Seweryn postanowił nieco wcześniej dokonać wyboru i dać szansę sobie oraz Marlenie. Jednak wiadomo już, że ich związek to przeszłość. 

Wątek Marleny i Seweryna to jeden z najsłynniejszych motywów w trwającym obecnie szóstym sezonie programu. Gdy na jaw wyszło, że para znała się już wcześniej, z domu Seweryna postanowiła wyjechać Diana. Nie zniosła tego, że rolnik zatajał przed nią informacje o dłuższej znajomości z rywalką. „Jesteś u mnie skreślony jako mężczyzna” – skwitowała i odeszła. 

Po jakimś czasie zaczęły się pojawiać doniesienia, według których ze związkiem Seweryna i Marleny nie dzieje się najlepiej. Teraz serwisy informacyjne piszą, że to potwierdzona informacja. Ponadto z publikowanych artykułów wynika, że rolnik spotyka się już z inną kobietą, którą w tym czasie poznał. Z tego co wiadomo nie pokaże się przed kamerami z nową partnerką. 

Na chwilę obecną nie mamy informacji na temat powodu rozstania. Niektórzy spekulują, że zbyt śmiałe zamiary Marleny mogły spłoszyć jej byłego chłopaka. 

Komentarze