Rozenek dodała ZDJĘCIE! Wszyscy zwrócili uwagę na ten SZCZEGÓŁ!

Trening Małgorzaty Rozenek-Majdan. Mamy ZDJĘCIA. Wszyscy zwrócili uwagę na ten szczegół!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z czołowych influenserek polskiego Instagrama. Jej kontrowersyjny styl życia wiąże się j z ciągłymi ocenami mediów i kolegów z branży. Nie można jej odmówić stwierdzenia, że wie, jak dbać o rozgłos. Pojawia się na najważniejszych branżowych imprezach, zazwyczaj w bardzo ekstrawaganckich stylizacjach, o których długo pamiętają portale plotkarskie.

Ostatnio na językach znalazła się jej kreacja, którą zaprezentowała na balu charytatywnym TVN. Zaprojektowana przez Ewę Minge cekinowa czarno-biała suknia robiła ogromne wrażenie. Niestety nie koniecznie takie, jakiego oczekiwały obie panie. Choć w sieci nie brakowało komplementów, pojawiła się też słowa krytyki, np. „…mocno dopasowana kreacja poszerzała optycznie sylwetkę prezenterki…”. Teraz Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie. Wszyscy zwrócili uwagę na…

W obronie Małgorzaty stanęła znana projektantka sukni. Minge często podkreślała, że figura Rozenek jest nienaganna i wcale nie przybrała na wadze. Wynikiem niekorzystnego wyglądu sukni na zdjęciach było nieodpowiednie oświetlenie oraz mocny kontrast błękitnej ścianki, na tle której pozowały gwiazdy.

Instagram

Małgorzata zaś nie angażowała się w internetowe dyskusje. Na swoim profilu na Imstagramie zamieściła za to kilka zdjęć z balu i podpisała je zabawnym komentarzem.

„Mój przystojny mąż wyglądał jeszcze lepiej niż zwykle, już dawno nie zebrał tylu komplementów, co wczoraj. I jeżeli ja wyglądałam jak Cruella De Mon, to R. wyglądał jak Sergio Ramos” – napisała.

Choć od balu minęło kilka dni, to emocje związane z dyskusją na temat figury Małgorzaty Rozenek nie umilkły. Zatrzymać ją może ostatni post celebrytki na Instagramie. Prezenterka od kilku lat prowadzi aktywny i sportowy tryb życia, dlatego nic dziwnego, że pokazała kilka zdjęć z treningu. Widać, że po mimo upływu lat, może pochwalić się imponująco szczupłą sylwetką i płaskim brzuchem. Po takim wpisie już nikt nie powinien mieć wątpliwości co do figury Małgosi. Wszyscy zwrócili uwagę na idealną sylwetkę Perfekcyjnej Pani Domu.

Komentarze