Roztrzęsiona kobieta podała weterynarzowi liścik! Okazało się, że w środku była…

Pewna mieszkanka Florydy w Stanach Zjednoczonych padła ofiarą agresywnego partnera. Oprawcą kobiety był jej partner, 39-letni Jeremy Floyd. Kobieta przez dwa dni była przetrzymywana w domu i terroryzowana bronią. W pewnym momencie obmyśliła plan, który uratował ją przed śmiercią!

Jeremy Floyd przez dwa dni trzymał swoją kobietę zamkniętą w domu. Kobieta była poddawana przemocy psychicznej i fizycznej. Drzwi wejściowe do domu były zabarykadowane, dlatego Caroline Reichle nie mogła uciec. W pewnym momencie postanowiła zaryzykować i wpadła na pewien pomysł. Przez długi czas przekonywała oprawcę, że ich pies wymaga opieki weterynaryjnej. Gdy w końcu Floyd się zgodził, pojechali do placówki. 

28-letnia Caroline Reichle postanowiła wręczyć weterynarzowi liścik, na którym była dramatyczna prośba o pomoc. 

Notatka, którą Carolyn Reichle, 28 lat, przekazała pracownikowi biura weterynaryjnego w DeLand Hospital brzmiała następująco: „Zadzwoń po policję. Mój chłopak mi grozi. Ma broń. Proszę, o niczym mu nie mów”.

Podstęp się udał. W trakcie oczekiwania na spotkanie z weterynarzem po mężczyznę przyszli mundurowi. Personel szpitala dla zwierząt chwilę wcześniej wezwał policję, która aresztowała Jeremy’ego Floyda. Kobieta została natomiast zabrana do szpitala rejonowego ze względu na rozległe urazy głowy, podbite oko. Specjaliści potwierdzili, że na jej ciele było mnóstwo siniaków. Ofiara Floyda przyznała, że już dwa dni wcześniej próbowała odebrać broń mężczyźnie, jednak w pewnym momencie broń wybuchła, a kobieta bardzo obawiała się o swoje życie. Oprawca całkowicie uniemożliwił jej odejście!

Policja oskarżyła Floyda o przemoc domową, próbę zabójstwa swojej dziewczyny przy użyciu broni palnej oraz nielegalne posiadanie amunicji. Okazuje się, że mężczyzna był już wcześniej karany. 

Źródło: Youtube

Zobacz też: Nastolatek wypluł komunię. Teraz wpłynie zawiadomienie do prokuratury…

Zdjęcie: Youtube

Komentarze