Są SMS-y! Nowe doniesienia nt. Woźniaka-Staraka!

staraka

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wciąż wzbudza duże emocje. W mediach co jakiś czas pojawiają się nowe informacje na jej temat. Do sprawy postanowił odnieść się również jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski postanowił ujawnić sms-y, jakie otrzymywał od szefa grupy płetwonurków podczas poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Jasnowidz przekonywał, że dzięki jego wskazówkom i mapom, które sporządził elitarnej grupie płetwonurków udało się zlokalizować ciało producenta filmowego. Jackowski mówił później w mediach, że to właśnie on prawidłowo wskazał miejsce. Innego zdania byli płetwonurkowie, których wynajęła rodzina Staraka. Ich szef zaprzeczył tym doniesieniom i stwierdził, że Jackowski nie pomógł w tej kwestii. Teraz okazuje się, że jasnowidz z Człuchowa faktycznie zrobił dwie mapy i to właśnie druga z nich miała doprowadzić płetwonurków do zwłok milionera.

 

 

 

 

Jasnowidz przyznał, że na potwierdzenie swoich słów ma sms-y jakie pisał z szefem ekipy poszukiwawczej. Krzysztof Jackowski nie krył swojego żalu i tego jak go potraktowano, dyskredytując jego udział w poszukiwaniach. Mówił również o tym, że z szefem ekipy znał się od lat dlatego bardzo zdziwiło go jego zachowanie. Wszystko na to wskazuje, że ekipie płetwonurków chodziło o umniejszenie zasług jasnowidza. Jackowski nagrał film, który opublikował na swoim kanale na Youtube. Odniósł się w nim do rewelacji na ten temat i odczytał sms-y od szefa płetwonurków Macieja Rokusa.

 

 

„(…) ja nigdy nie mówię o tych przemyśleniach na forum, zostawiam je dla siebie. W środę pojawiła się na Kisajnie marynarka wojenna. To była gra o honor. Ja już nie sprawdzałem, żadnych wiadomości od nikogo. Liczył się czas i zbadana ze szczególną starannością powierzchnia dna jeziora. Dlatego napisz szczerze co chcesz. Ja Tobie ufam” – 

 

„Chodzi tylko o honor, Ty ciało znalazłeś i chwałą Ci za to”

 

ZOBACZ TAKŻE:Nowe ślady w sprawie śmierci PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA!

 

źródła: nczas.com, foto youtube.com

 

Komentarze