Sandra Kubicka i Baron spodziewają się dziecka! Nawet Julia Wieniawa im pogratulowała

Sandra Kubicka i Baron ogłosili radosną nowinę, która rozpaliła serca fanów. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia modelka ujawniła, że spodziewa się dziecka i wkrótce zostaną rodzicami. Sandra i jej narzeczony, Aleksander Milwiw-Baron, są w pełni szczęśliwi z nadchodzącym przyjściem na świat syna. Informacja ta spotkała się z lawiną gratulacji, a jedną z pierwszych osób, która złożyła najlepsze życzenia przyszłym rodzicom, była była partnerka muzyka, Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa wyraziła swoje radości, komentując post Sandry Kubickiej na Instagramie:

Ale wspaniale! Gratulacje Sandra Kubicka i Baron.

To serdeczne słowa, które świadczą o życzliwości Wieniawy wobec swojego byłego partnera i jego obecnej narzeczonej.

Życie prywatne Barona, znanego również jako Aleksander Milwiw-Baron, było często tematem zainteresowania mediów. Muzyk był wcześniej dwukrotnie zaręczony, a jego związki, m.in. z Julią Wieniawą, były szeroko komentowane. Ostatecznie znalazł prawdziwe szczęście u boku Sandry Kubickiej.

Informacja o ciąży wywołała falę gratulacji nie tylko ze strony Julii Wieniawy, ale także innych znanych osobowości, takich jak Agata Rubik, Anna Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Maffashion, Barbara Kurdej-Szatan, Natalia Siwiec, Izabella Krzan, Klaudia Halejcio, Sylwia Grzeszczak i Agnieszka Kaczorowska.

Sandra Kubicka jest w ciąży

Sandra Kubicka, wzruszona ogromem życzeń od fanów, podziękowała wszystkim za wsparcie i podzieliła się swoimi emocjami na Instagramie. Wyraziła swoją wdzięczność, mówiąc: „Jak przestanę beczeć, to powiem kilka słów o tym wszystkim, ale póki co cieszymy się naszym synkiem w rodzinnym gronie.” To dla niej nie tylko radosna nowina, ale także najpiękniejszy prezent świąteczny.

Źródło: media

Nowy dokument o rodzinie królewskiej. Książę Harry w końcu dopiecze ojcu?

Komentarze