Dziecko Wojewódzkiego JUŻ JEST na świecie! Gratulujemy!

dziecko

Raptem wczoraj informowaliśmy, że Kuba Wojewódzki będzie miał dziecko. Okazuje się, że jest ono już na świecie!

Już jest!

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler przyjaźnią się ze sobą od lat i właśnie doczekali się wspólnego „dziecka”. W taki sposób gwiazdy stacji TVN nazywają swój najnowszy, wspólny projekt. W internecie pojawił się już pierwszy odcinek kulinarnego show, którego pomysłodawcami byli właśnie Kuba i Magda.

Będzie naprawdę smacznie!

Na portalu YouTube pojawił się właśnie pierwszy odcinek nowego kulinarnego show, w którym Magda Gessler pokazała, jak przyrządza barszcz czerwony. 

„Tak zaczęła się nasza przygoda … i tu ..i jutro zobaczycie nasze dziecko… ale się drze !!!❤️❤️❤️❤️”- napisała o swoim nowym projekcie podekscytowana prowadząca „Kuchennych rewolucji”.

Pierwszy odcinek przypomina nam nieco „Sexy kuchnię”, czyli inny program Magdy, w którym gwiazda udowadnia, że kuchnia nie jest strasznym miejscem, a gotowanie może być naprawdę sexy.

Już wkrótce na swoim nowym kanale Gessler zdradzi również przepisy na inne wigilijne dania, takie jak: uszka, makowiec czy rybę po grecku. Z racji, że zbliżają się święta, takie przepisy mogą okazać się prawdziwym hitem i na pewno zainteresują wszystkich fanów Magdy! Pojawia się jednak pytanie, jaką rolę odegra w tym projekcie Kuba?

dziecko
Instagram

Jaką rolę odegra tu Kuba?

Tego póki co nie wiemy. Drobny i szczuplutki Kuba raczej nie kojarzy nam się z gotowaniem. Słynny showman uchylił jednak rąbka tajemnicy i zażartował, że „będzie przystawką”.

Kuba podpisał wideo:

„UWAGA⚠️🎄🎁 Król i Królowa @tvn.pl połączyli siły. Wspólnie ruszamy z kanałem @magdagessler_official ma #youtube 🥗🥘🥮🍰Zaczynamy od kulinarnego odliczania do Wigilii 🎅💋”.

Myślicie, że wspólny projekt Wojewódzkiego i Gessler okaże się sukcesem? Będzie oglądać ich nowe show?

Czytaj też: WOJEWÓDZKI będzie miał DZIECKO! I to z 66-letnią gwiazdą programu…

https://www.instagram.com/p/B52YV3mpqHn/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze