SKANDAL! AŻ KILKADZIESIĄT kobiet oskarża gwiazdora o wykorzystywanie!

Ten SEKSSKANDAL wstrząsnął środowiskiem! PLACIDO DOMINGO właśnie zrezygnował z pełnionej funkcji! Znanego na całym świecie śpiewaka w sierpniu o molestowanie oskarżyło dziewięć kobiet. Niedawno okazało się, że do oskarżeń dołączyło 11 innych. Proceder miał trwać nawet 30 lat!

Na pewno rezygnacja z prestiżowej funkcji Dyrektora Generalnego Los Angeles Opery jest następstwem oskarżeń.

 

Placido Domingo nie przyznaje się do winy. Decyzję o swojej dymisji popiera informacją, iż „fałszywe oskarżenia” uniemożliwiają mu pełnienie obowiązków. Domingo dyrektorem Opery był przez szesnaście lat.

 

Według doniesień zagranicznej prasy, gwiazdor przez kilkadziesiąt  molestował kobiety, wykorzystując do tego swoją sławę i pozycję zawodową.  Choć Domingo nie przyznał się do winy, środowisko przestało patrzeć na niego przychylnym okiem. Odwołano koncerty w największych i najważniejszych salach operowych na świecie, a zarząd Los Angeles Opery przeprowadza wewnętrzne śledztwo w sprawie.

 

We wrześniu kobiet, oskarżających śpiewaka o molestowanie, było już 20. Twierdzą, że proceder w przypadku niektórych z nich trwał nawet 30 lat!  Gwiazdor miał w zamian obiecywać role, a tym kobietom, które nie uległy jego namowom, blokował kariery.

 

Źródło:apnews, media, internet

Foto: Facebook/Placido Domingo

 

 

 

Komentarze