Selekcjoner reprezentacji Paulo Sousa wspomina KOSZMAR sprzed lat! Szok, czego dopuściła się jego żona!

Trener biało-czerwonych ma za sobą osobisty dramat. Jego żona notorycznie go zdradzała. Paulo Sousa zakończył małżeństwo z niewierną kobietą. Doszło do rozwodu.

Bolesne przeżycia

Paulo Sousa trenuje polskich piłkarzy i robi wszystko, żeby Polacy osiągnęli sukces podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Portugalczyk pracuje nad strategią i przygotowaniem zawodników. Praca zawodowa jest jego pasją i daje mu dużo wytchnienia. Paulo Sousa ma za sobą bolesne, osobiste przeżycia. Selekcjoner biało-czerwonych przeżył rozstanie z żoną, a wcześniej jej niewierność.

Niewierna wybranka

Pierwsza żona trenera, Cristina Neto de Almeida bardzo skrzywdziła trenera. Wówczas Paulo Sousa grał jako piłkarz.   Mężczyzna wiódł spokojne życie męża i ojca i nie spodziewał się, że jego życie tak bardzo się zmieni. Załamanie przyszło, gdy Paulo Sousa miał 33  lata. Od dziewięciu lat trwało jego małżeństwo. Para miała dwoje dzieci. Nagle wyszło na jaw, że żona Paulo dopuściła się zdrad. Po raz pierwszy zdradziła swojego męża już cztery lata po zawarciu małżeństwa.

Facebook/Łaczy Nas Piłka

Problemy rodzinne

Portugalska prasa donosiła, że Paulo Sousa nie chciał uznać syna Guilherme jako swoje dziecka. Jednak w końcu przestał mieć wątpliwości co do swojego ojcostwa. Zdradzany przez żonę i bardzo skrzywdzony postanowił po dziewięciu latach małżeństwa wystąpić o rozwód. Jego pierwsze małżeństwo przeszło do historii. Aktualnie selekcjoner Polaków jest związany z Cristiną Mohler. Para jest razem od 15 lat.

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Facebook/ Łączy Nas Piłka

Komentarze