Sensacja w „Tańcu z Gwiazdami”! Adam Adamonis już nie zatańczy z Sandrą Kubicką!

Trwająca obecnie edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” prawdopodobnie przejdzie do historii. Od wielu lat w tym tanecznym show nie działo się tyle, co teraz.

Ten sezon obfituje przede wszystkim w skandale, dramaty uczestników, ale też ich spektakularne sukcesy. Pamiętamy już oburzonego Żorę Korolyova, rzekome ustawianie wyników głosowania oraz wielkie odkrycia nowych talentów w dziesiątej edycji show. Jednak teraz przyszedł czas na kolejne smutne doniesienia. Z programem pożegnał się Adam Adamonis, przy czym jego partnerka Sandra Kubicka nadal będzie tańczyć. Jakiś czas temu tancerz nie pojawił się w odcinku show z powodu kontuzji. W drodze wyjątku zastąpił go Wojciech Jeschke. Czy odejście Adamonisa jest związane z ową kontuzją?

W połowie października Sandra Kubicka zatańczyła z Wojtkiem Jeschke. Choć nie mieli okazji się jeszcze dobrze poznać i „wyczuć” na parkiecie, to jury przyznało im wysokie noty za doskonałą prezentację choreografii. 

Jednak Kubicka będzie miała okazję jeszcze lepiej poznać swojego nowego partnera. Jeden z portali poinformował dziś, że Adam Adamonis nie da rady wrócić na parkiet. W związku z tym zastąpi go Jeschke. Z kolei jego poprzednik opublikował oświadczenie o następującej treści:

Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki.”

Tymczasem Sara i Wojciech ostro biorą się do treningów. Jest o co walczyć – zwycięzca otrzyma Kryształową Kulę oraz nagrodę specjalną. 

Komentarze