Skandal w „Tańcu z gwiazdami”!’ Tak potraktowano uczestnika!

Minionego piątku widzowie mieli niesamowitą okazję obejrzenia setnego odcinka „Tańca z Gwiazdami”. Organizatorzy organizując wspaniałą fetę zapomnieli jednak o zaproszeniach dla paru ważnych osób… Przypomnijmy, że „TzG” można oglądać na Polsacie, gdyż przejął on prawa od TVN-u.

Pojawiły się między innymi takie gwiazdy, jak Beata Tadla, Cleo, Aneta Zając, Katarzyna Dziurska, Rafał Jonkisz, Ewelina Lisowska, Julia Wróblewska, Rafał Maślak, Anna Głogowska, Olga Kalicka, Joanna Moro oraz blogerka Angelika Mucha. Wydawać by się mogło, że wydawcy „Tańca z Gwiazdami” zaprosili praktycznie wszystkie ważne postaci. Jednak tak nie było. Jest pewien tancerz, który bardzo przysłużył się do tego jak teraz wygląda popularne show. Chodzi o Żorę Korolyova.

Ukrainiec wystąpił do tej pory w sześciu edycjach, więc zaproszenie dla niego powinno być oczywistością. Niestety, nie pojawił się on na ogromnej fecie z okazji setnego odcinka.

 

Doskonale znany jest wszystkim fanom ‚Tańca z gwiazdami’. Najpierw brał udział w trzech edycjach programu, emitowanego jeszcze na antenie TVN. Wówczas partnerował w tańcu Kasi Cerekwickiej, Isis Gee i Agnieszce Cegielskiej. Później występował w programie Polsatu ‚Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami’, w którym uczył tańczyć aktorki Karolinę Gorczycę i Dominikę Gwit oraz architektkę Martynę Kupczyk.Chociaż program zapewnił mu rozpoznawalność i otworzył przed nim wiele nowych ciekawych drzwi, dzisiaj Żora nie wspomina go najlepiej – możemy przeczytać w „Fakcie”. Tancerz napisał o całej sytuacji na swoim Twitterze.

Czy ktoś wie dlaczego nie dostałem zaproszenia na jubileuszowy odcinek Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami? I tak bym nie przyszedł po tych wszystkich ostatnich szopkach ale sam fakt 🤔🤣🤣🤣 moje obrażalscy 😅 prawda boli.

Uważacie, że sam Żora Korolyov powinien mieć za złe osobom odpowiedzialnym za organizację „Tańca z Gwiazdami”? Według nas, podobnie jak Rafał Maserak, Stefano Terrazzino oraz inni wybitni tancerze powinien zagościć kolejny raz na parkiecie.

ZOBACZ:Przed drzwiami znalazła prezerwatywę i list. Gdy go przeczytała ZALAŁA się łzami.

źródło: twitter , fakt fot. youtube.com

 

 

Komentarze