ŚMIERĆ bohatera M jak miłość! Fani nie mogli uwierzyć

miłość

Już dziś możemy obejrzeć 1465 odcinek serialu „M jak miłość” w którym to nastąpi niespodziewany obrót wydarzeń.

 W tym odcinku kluczowym wątkiem będzie ślub Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) i Roberta (Krzysztof Tyniec).

 

Ich uroczystość zostanie jednak mocno zagrożona, a złoży się na to wiele czynników. Kisielowa przede wszystkim dowie się o śmierci członka rodziny ze strony Roberta.

 

W 1465 odcinku „M jak miłość” Kisielowa zacznie dociekać, skąd jej narzeczony ma tak dużo pieniędzy. Nie będzie jej to dawało spokoju, stąd z narastających wątpliwości coraz bardziej będzie drążyć ten temat. Czy Robert pod naciskiem narzeczonej wyzna prawdę swojej ukochanej?

 

Narzeczony wyjawi jej kolejną tajemnicę : „Dziadek mój umarł „- wyjaśni Robert w obecności Barbary (Teresa Lipowska) – „Boże, to ile on miał lat”? – zapyta rezolutnie Mostowiakowa. Czy nowa informacja o śmierci w rodzinie zatrzyma przygotowania do ślubu? A może Kisielowa uzna, że to kolejne kłamstwo i sama zerwie zaręczyny?

 

„Dawałem sobie rade i w trudniejszych sytuacjach, nowa jest rodzajem wyzwania, ale trzeba stanąć do tego, że tak powiem, twarzą w twarz. Wiem, że nie jestem chodzącą doskonałością. Nie mniej jednak moje uczucie jest pełne i szczere”- wyznaje Robert.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w końcu ZDECYDOWALI się na ten krok! Teraz szykują się do…

 

 

Dzisiejszy odcinek serialu zdradzi nam czy długo wyczekiwany  ślub pary seniorów odbędzie się czy też nie. „M jak miłość” możemy śledzić w poniedziałkowe oraz wtorkowe wieczory o godzinie 20.55 na kanale TVP2.

 

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze