Śmiertelna choroba zaatakowała nagle. Małgorzata Kożuchowska błaga o wsparcie

Rodzinki

Śmiertelna choroba zaatakowała nagle. Małgorzata Kożuchowska błaga o wsparcie dla śmiertelnie chorego dziecka, które walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni typu 1. 

 

Śmiertelna choroba zaatakowała nagle. 

 

 

 

Gdy Franio skończył 3 miesiące,  jego mięśnie zaczęły słabnąć. Nie był w stanie ruszać rączką, ani podnosić głowy. Jego mama czuła się przerażona. Natychmiast udała się do lekarza, jednak pierwsze wizyty lekarskie nie wykazały nic, co mogłoby niepokoić rodziców. Niestety, jakiś czas później pojawiła się diagnoza. 

 

 

Rdzeniowy zanik mięśni typu 1 odbiera mi dziecko kawałek po kawałku. Odbiera mu możliwość ruchu, zabija odporność, wyłącza funkcje życiowe. A mi matce każe patrzeć na spustoszenie, okropny ból i cierpienie. Choroba została wykryta między 8 a 9 miesiącem, bardzo późno – przyznaje mama Franka Marcinkowskiego.  

 

 

LINK DO ZBIÓRKI: https://www.siepomaga.pl/franio

 

Jedynym ratunkiem wyleczenia dziecka jest bardzo kosztowna terapia genowa. Życie Frania zostało wycenione na ponad 9 milionów złotych. Kwota jest ogromna, ale dzięki wsparciu naszych czytelników, możliwa do uzbierania. O pomoc Frankowi zwróciła się ceniona aktorka, Małgorzata Kożuchowska. 

 

 

Pani Małgosia prosi swoich fanów o wsparcie zbiórki. Nie bądźmy obojętni na cierpienie malutkiego człowieka!

 

 

siepomaga.pl/franioMałgorzata Kożuchowska dołącza do walki o Frania❤️❤️Pani Małgosiu dziękujemy za wielkie❤️Razem możemy wszystko❤️❤️ #all4franio #wszyscydlafrania ❤️ #chodakowskaewa #chodagang #chodakowska #ewachodakowska #małgorzatakożuchowska #kożuchowska #przetakiewicz #joannaprzetakiewicz #sma #fucksma #spinalmuscularatrophy #fight #babyboy #fighterforlife #drużyna #help #hope #togetherwecan #team #fundraising #charytatywnie #charity

Gepostet von Franio Marcinkowski kontra SMA am Samstag, 25. Januar 2020

 

 

 

 

Źródło: Siepomaga,

zdjęcie: Instagram

Zobacz również: Czegoś takiego w Mam Talent jeszcze NIE było! Jurorzy NAGLE…

Komentarze