Smutek fanów „Królowych życia”. Dagmara niestety…

DAGMARA

Pojawiły się przykre doniesienia w sprawie Dagmary z programu ,,Królowe Życia”. Fani bardzo się o nią niepokoją.

Dagmara Kaźmierska swoją sławę zawdzięcza dzięki programowi ,,Królowe Życia”. To właśnie w tym reality show pokazała swoje prawdziwe oblicze w programie TTV i zjednała sobie tym samym widzów, którzy z zapartym tchem śledzą jej losy.  Dzięki temu stała się prawdziwą gwiazdą. Niedawno pojawiły się kolejne doniesienia o tym, co czeka ją w najbliższym czasie.

 

 

Program ,,Królowe życia” to niekwestionowany hit stacji TTV. Widzowie, którzy śledzą losy bohaterów, jednogłośnie przyznają, że największą ,,królową” programu jest Dagmara Kaźmierska. Gwiazda podczas ostatniego wywiadu zdradziła kilka szczegółów odnośnie tego co będzie działo się w jej życiu już niedługo.

 

ZOBACZ TAKŻE: Po 25 latach FISKUS wprowadza niekorzystne zmiany! Mają wejść w życie w trakcie roku.

 

Dagmarę zapytano  o stan zdrowia. Gwiazda programu „Królowe życia” odpowiadając, zdradziła, co czeka ją w najbliższej przyszłości.

 

– Z nogami troszkę gorzej, ale tak, jak wspominałam wcześniej – doktor Sawicki jedną nogę uratował, teraz w marcu będzie ratował drugą. Także wszystko będzie okej – poinformowała Dagmara

 

Dagmara dodała, że nie przejmuje się swoim stanem zdrowia. Przyznała, że jej życie wypełnione jest osobami, które potrzebują pomocy i większego zainteresowania niż ona. Z ogromnym uśmiechem na ustach przekazała, że o siebie, ani o zbliżającą się operacje nie ma co się zamartwiać, bo wszystko będzie dobrze. Takie podejście to zdecydowanie klucz do sukcesu. Życzymy dużo zdrowia Dagmarze!

 

 

fot. YOUTUBE

 

 

Komentarze