Smutek fanów Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w jego sprawie.

Pawła

Paweł Królikowski cały czas przebywa w szpitalu, a stan aktora choć jest obecnie stabilny to wszystko wskazuje na to, że przed gwiazdorem zapowiada się żmudna rehabilitacja.

Wszyscy zastanawiają się czy gwiazdor kiedykolwiek wróci do show biznesu. Póki co nic na to nie wskazuje. Pawła Królikowskiego kojarzymy głównie z roli „Kusego” z serialu „Ranczo”. Kiedy u aktora pojawiły się problemy zdrowotne zrezygnował także z programu pt: „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie pełnił funkcję jurora.

 

 

Tymczasem ciągle pojawiają się doniesienia o powrocie serialu „Ranczo”. Ilona Ostrowska grająca żona Kusego zdradziła, że aktorzy znają już scenariusze, a prace nad nowym sezonem miałyby rozpocząć się jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku.

 

Nic w tej kwestii nie jest jednak ostatecznie pewne. O tym, że produkcja nie rozpocznie się tak szybko mówi Grażyna Zielińska, która wcielała się w serialu w popularną „Babkę”.

 

„Informacje te krążą od półtora roku. Kazali nam rezerwować terminy i złożyć oświadczenie, że zgadzamy się wziąć udział w ewentualnej kontynuacji serialu. Mieliśmy zacząć zdjęcia w sierpniu, potem we wrześniu. Ale z tego co wiem, produkcja nie dostała pieniędzy. Sprawa utknęła i zapadła cisza. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze, których nie ma” – wyjaśnia aktorka.

 

Gdyby jednak prace nad nowymi odcinkami zaczęły się w tym roku, oznaczałoby to problem ze skompletowaniem obsady. Wszystko wskazuje na to, że Paweł Królikowski nie byłby w stanie powrócić na plan serialu.

 

Obecnie priorytetem dla gwiazdora jest powrót do zdrowia. W tym celu Paweł Królikowski podda się rehabilitacji, która prawdopodobnie odbędzie się w Niemczech. To oznacza, że przed gwiazdorem zapowiada się długi powrót do zdrowia, który jest teraz najważniejszy. Decyzja jest więc jasna i ostateczna. 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Latami zjadała swoje włosy! Podczas USG lekarz zdębiał!

 

 

Źródło:alaluna.pl

Źródło zdjęcia:Facebook

Komentarze