Smutna PRAWDA wyszła na jaw! Edyta Górniak powiedziała…

Konflikt Edyty Górniak i Cleo się zaostrza!

Niedawno pisaliśmy o oskarżeniach Edyty Górniak w kierunku Cleo. Edyta jest oburzona, gdyż jak mówi odstąpiła młodej wokalistce swoje miejsce w znanym muzycznym show i nie doczekała się podziękowań. Jak twierdzi Górniak, Cleo swoim nietaktownym zachowaniem tylko pogorszyła trwający między nią i Donatanem spór.

Joanna Klepko błyskawicznie zareagowała na słowa swojej poprzedniczki w „The Voice Kids”. Najpierw udowodniła jej, że podziękowania za tę przysługę kierowała do niej kilkakrotnie. Następnie stanowczo poprosiła Edytę, aby nie wciągała jej w swoje afery. Zaznaczyła, że dla niej najważniejsza jest muzyka i na tym chciałaby się skupić. Górniak zdążyła już odnieść się do wpisu Cleo i przy tej okazji wyrazić swoje niezadowolenie z jej rzekomej wdzięczności. Dlaczego diwa nie przyjęła podziękowań Asi Klepko?

Sprawa Edyty Górniak i Cleo nabiera rozpędu. Zaczęło się od wywiadu, którego udzieliła Górniak. Zapytano ją o współpracę z Witoldem Czamarą, która jak pamiętamy zakończyła się z wielkim hukiem, gdy producent złapał ją za pośladek.

Dopiero teraz piosenkarka była w stanie wypowiedzieć się na ten temat. Wykorzystała tę okazję, aby wyrazić swoje rozczarowanie postawą muzy Donatana, która miała nie podziękować jej za odstąpienie sędziowskiego fotela w „The Voice Kids”. Gwiazda podsumowała całe to zajście jako zbiorowe znieważenie jej przez Cleo i Donatana. Producent zaznaczył, że nie zamierza angażować się w tę dyskusję. Natomiast obydwie panie zawzięcie licytują się o swoje racje.

Cleo zamieściła w mediach społecznościowych obszerny post, w którym wykazała, że podziękowania dla Edyty zostały przez nią przesłane kilkakrotnie. Na odpowiedź diwy nie trzeba było długo czekać. Gwiazda polskiej estrady zarzuciła Cleo, że jej podziękowania były nieszczere i zrobione pod publikę. A takie nie były w stanie jej zadowolić.

Joanna Klepko starała się jeszcze przez jakiś czas udowodnić Edycie Górniak, że się myli, ale ta pozostawała nieugięta. Na chwilę obecną nie zanosi się na to, że panie się pogodzą.

Komentarze