Spotkała się ZE ZMARŁĄ 7 LAT TEMU CÓRKĄ! Szokujące nagranie trafiło do sieci!

Spotkała się ZE ZMARŁĄ 7 LAT TEMU CÓRKĄ! Szokujące nagranie trafiło do sieci! Wstrząsający materiał stał się powodem wielu dyskusji.

 

 

Spotkała się ZE ZMARŁĄ 7 LAT TEMU CÓRKĄ! Nagranie doprowadzi cię do łez.

 

 

 

8 miesięcy. Dokładnie tyle trwały przygotowania do niezwykłego spotkania matki z jej zmarłą córeczką. Córka Azjatki zmarła 7 lat temu. Początkowo nic nie wskazywało na to, że dziecko boryka się z poważną chorobą.  Rodzice dziewczynki byli przekonani, że to zwykłe przeziębienie. Po niedługim czasie okazało się, że dziecko choruje na niezwykle rzadką chorobę – zespół hemofagocytowy. Specjaliści zbyt późno wskazali prawidłową diagnozę, dlatego dziecka nie udało się uratować. Pogrążona w żałobie matka nie potrafiła uporać się z bólem i śmiercią dziewczynki. 

 

 

 

Jakiś czas temu do wyjątkowego spotkania Azjatki z jej… zmarłą córką. Z pomocą przyszła technologia. Dzięki użyciu specjalnego programu, rękawic haptycznych oraz gogli VR kobieta mogła ponownie porozmawiać ze swoim dzieckiem.

 

 

 

 

Może właśnie tak wygląda raj? Bardzo krótko widziałam Nayeon, która wołała do mnie z uśmiechem. To był krótki, ale bardzo szczęśliwy czas. Myślę, że to było marzenie, które chciała przeżyć –przyznała matka zmarłej Nayeon. 

 

 

 

 

Wydarzenie spotkało się ze sporą krytyką ze strony Internautów. Wzbudza również sporo kontrowersji. Co na ten temat uważa psycholog? Czy wirtualne spotkania ze zmarłymi są nam potrzebne? 

 

 

Na pewno będzie coraz więcej pomysłów na odwzorowywanie zmarłych postaci, czy to w VR, czy w postaci hologramów. Jest to ryzykowne, ponieważ konfrontacja ze śmiercią jest nieuniknionym elementem życia – tłumaczy specjalista dr Konrad Maj.

 

 

Zobacz:Kupujesz tę rybę?! Uważaj! Producenci bezczelnie nabijają nas w butelkę!

 

 

 

 

Źródło:Polsat

Zobacz również: Trwa walka ze śmiertelną chorobą! Małgorzata Kożuchowska opublikowała błagalne nagranie

Zdjęcie: Youtube

Komentarze