STAŁO się! Bank MUSI oddać Ci pieniądze! Wystarczy, że…

Jest nowa decyzja! Już wkrótce banki zwrócą pieniądze Polakom! 

Jak wynika z informacji TVN oraz Gazety Wyborczej już niedługo Polacy mogą liczyć na zwrot pieniędzy. Sprawa ma związanej z działalnością największych graczy na rynku finansowym. 

Z informacji przekazanych przez Gazetę Wyborczą wynika, że już wkrótce wielu Polaków będzie mogło skorzystać z nowej decyzji, która wymusi zwrot pieniędzy od największych banków dla milionów polskich klientów. Warto zapoznać się z informacjami, czy przysługuje nam zwrot środków…

Cała sprawa dotyczy klientów, którzy w określony terminie mieli otwarty rachunek bankowy. Jeśli go dziś są oni klientami tego banku, mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy, które zostały zabrane niezgodnie z prawem. Wszystko przez sposób promocji.

Klienci banku BNP Paribas mogą żądać zwrotu pieniędzy, wobec informowania klienta o zmianach w swoich ofertach wyłącznie drogą elektroniczną. Uznano, że bank powinien stosować także korespondencję tradycyjną.

Jak mówi oświadczenie UOKIK

”do dokonania indywidualnego rozliczenia opłat i prowizji za okres od dnia ich wprowadzenia w Taryfie Prowizji i Opłat Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu dla klientów od dnia 1 stycznia 2014 do dnia zawarcia aneksu”.

 

fot. Instagram

Komentarze