STECZKOWSKA szczerze o separacji z mężem. „… małżeństwo nie jest tylko wielką sielanką”

Justyna Steczkowska udzieliła sentymentalnego wywiadu dla „Vivy!”. Piosenkarka odpowiedziała na niewygodne pytania dotyczące separacji.

Justyna Steczkowska i jej mąż Maciej Myszkowski są ze sobą od wielu lat. Para pobrała się w 2000 roku i przez wiele lat uchodziła za wzorową. Dwa lat temu wokalistka ogłosiła jednak ich separację.

Steczkowska i Myszkowski zdążyli już wrócić do siebie, jednak media wymyśliły już wiele krzywdzących plotek. W ostatnim wywiadzie dla magazyny „Viva!” wokalistka postanowiła się do nich odnieść. Zdradziła również, co było przyczyną ich kryzysu.

Gdy coś, co jest fundamentem twojego świata, nagle zaczyna pękać, czujesz ból, oszołomienie, zagubienie… Ale trzeba brać pod uwagę, że małżeństwo, partnerstwo, w ogóle życie z drugim człowiekiem nie jest tylko wielką sielanką. Wszyscy to znamy. To jest droga dwojga ludzi, którzy całe życie wzajemnie się uczą i dowiadują czegoś o sobie. Dojrzewają i na każdym etapie życia towarzyszą im inne emocje. W końcu przychodzi czas, w którym zadają sobie pytanie – czy mają coś jeszcze do zaoferowania sobie i światu razem – szczerze wyjawiła wokalistka.

Para odpowiedziała sobie na to pytanie. Odpowiedź była twierdząca. Separacja pary przez długi czas była pożywką dla mediów. Steczkowska do dziś walczy o dobre imię w sądach.

Nigdy nie mieszkaliśmy osobno. To jest stek medialnych bzdur, które musiałam wyprostować w sądzie, bo prostowanie plotek i tłumaczenie nic nie daje i jest upokarzające. Wszystkie te głupoty, jak to opuściłam swoje dzieci, wyszłam z domu z jedną walizka i wiele innych kłamstw na temat mój, mojego małżeństwa, ale też moich zawodowych spraw, zostały określone przez sąd jako zwykle kłamstwa. Do tej pory wszystkie sprawy wygrałam, a pieniądze trafiają sukcesywnie na fundację Anny Dymnej i domu „Ufność”.

Artystka dodała, że separacja trwała krótko, a tymczasem razem z mężem idą przez życie bardziej świadomi siebie. Najlepszym przykładem miłości Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego jest trójka dzieci: Leon, Stanisław i Helena.

Komentarze