Straszna CHOROBA DODY?! „Artystka cierpi na…”

Choroba Dody? Szokujące informacje.

Jak wiadomo Doda w ostatnim czasie przeżywała trudne chwile, co zaniepokoiło zarówno bliskich wokalistki, jak i fani. By zaznać komfortu psychicznie i odpoczynku, gwiazda wyjechała z mężem na wakacje i postanowiła podzielić się z obserwatorami zdjęciami z wczasów. To właśnie internauci wykazali się czujnością izauważyli na fotografiach coś niepokojącego. 

W ostatnim czasie życie Dody nie nalezalo do najłatwiejszych. Straciła dwóch ukochanych członków rodziny, co bardzo źle wpłynęło na psychikę celebrytki. By uwolnić się od złych myśli piosenkarka postanowiła wybrała się na urlop. Dorota na bieżąco relacjonowała internautom wyjazd w mediach społecznościowych. Fani przerazili się wyglądem celebrytki i podejrzewają jej poważną chorobę. „Artystka cierpi na…

”…anoreksję. To widać na zdjęciach.” – pisał w 2018 roku jeden z internautów. 

Rabczewska niedawno w bardzo krótkim czasie straciła dwie persony, które były jej wyjątkowo bliskie. Najpierw odeszła jej ukochana babcia, natomiast chwile później piosenkarka musiała pożegnać się ze swoim najlepszym przyjacielem, pieskiem Bandziorem, który towarzyszył jej 13 lat. Po tych dwóch niemiłych wydarzeniach Doda załamała się do tego stopnia, że wiele osób martwiło się o nią. Było aż tak źle, że nie nie była nawet w stanie zjawić się na koncercie swoich idoli (zespołu Guns N’ Roses), gdy ten grał w Polsce. Nalezy napomnieć, iż zaproszenie otrzymała od samego Slasha.

W tych trudnych chwilach artystce pomaga jej mąż Emil Stępień. By trochę odpocząć i się zrelaksować, para wybrała się na urlop. Doda pochwaliła się na Facebooku zdjęciem z wyjazdu. Internauci dostrzegli na nim coś, co ich przeraziło. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy na jeden temat, mianowicie figury wokalistki. Jej przerażająco szczupła sylwetka zaniepokoiła internautów, którzy zaczęli podejrzewać, u celebrytka jest poważną chorobę – anoreksję.

Fani zaczęli podejrzewać, że znana wokalistka choruje na poważną chorobę – anoreksję. To zaburzenie odżywiania polegające na celowej utracie wagi wywołane i podtrzymywane świadomie przez osobę chorą.

Fani piszą, że Doda jest zbyt chuda, a taka figura nie wygląda nie jest dla niej korzystna. Twierdzą, że z niedowagą nie jest jej do twarzy i doradzają, by o siebie zadbała. Na razie nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia o chorobie Dody.

Komentarze