Syn Anny Przybylskiej przyjął pierwszą komunię! Zobaczcie, jak wyglądał tort!

Maj to ważny miesiąc w życiu rodziny Jarosława Bieniuka. Jego syn, 10-letni Jaś przyjął właśnie Pierwszą Komunię. Chłopiec spędził ten ważny dzień w towarzystwie najbliższych. Na imprezie nie zabrakło smakowitego tortu. Robi wrażenie?

Co za maj!

Ten wiosenny miesiąc jest pełen ważnych, rodzinnych wydarzeń dla Jarosława Bieniuka i jego bliskich. Syn Jaś przystąpił właśnie do Pierwszej Komunii. Natomiast córka Oliwa w maju zdaje maturę. Również syn Szymon czeka na egzaminy ośmioklasisty. Jednak na razie całą rodzina Bieniuków przeżywała uroczystość najmłodszego Jasia. W sieci można było zobaczyć zdjęcia z kameralnego, komunijnego przyjęcia.

Kameralne przyjęcie

Zdjęcia z rodzinnego spotkania opublikowała siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera. Widać na nich suto zastawiony stół. Na pierwszym planie widać okazały tort, który został specjalnie przygotowany dla 10-latka. Tort prezentuje się doskonale i naprawdę robi wrażenie.

 

Rodzina razem

10-letni Jaś przystąpił do Pierwszej Komunii w swojej rodzinnej Gdyni. Na uroczystości oprócz najbliższej rodziny była też partnerka Jarosława Bieniuka, Zuzanna Pactwa. Modelka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z majowej uroczystości.

źródło: Instagram

zdjęcia: Instagram

Komentarze