Syn Martyniuka ZNOWU w tarapatach! Co się stało tym razem?

Martyniuka

Wydawać by się mogło, że ostatnimi czasy wszystko się w rodzinie Martyniuków ustabilizowało, ale niestety były to tylko pozory…

Niepokorny syn Martyniuka

Daniel Martyniuk ma już 30 lat, ale nadal sprawia ogromne kłopoty wychowawcze. Mimo iż chłopak jest już dorosły, do dziś użera się ze swoimi rodzicami – Zenonem i Danutą Martyniukami.

Miłość i szybki ślub

Daniel od lat ma problemy z używkami – nie tylko alkoholem, ale i narkotykami. Kiedy poznał swoją przyszłą żonę – Ewelinę – wszyscy liczyli na to, że się w końcu ustatkuje i zacznie zachowywać się odpowiedzialnie. Niestety, ale tak się nie stało.

Mija rok od…

Niedługo minie rok od tragicznych zdarzeń, które rozegrały się w domu Daniela pod Białymstokiem. Doszło wówczas do awantury, podczas której Daniel miał nie wpuścić do mieszkania swojej dziewczyny i matki jego nienarodzonego wtedy dziecka. Po policję zadzwoniła jego teściowa, czyli matka Eweliny.

Obecność narkotyków

Podczas zatrzymania okazało się, że Daniel miał przy sobie trzy gramy środków odurzających. Teraz syn znanego muzyka ma za to trafić przed sąd.

„Ma już dwóch adwokatów (w tym byłego Prokuratora Generalnego i ministra sprawiedliwości Janusza Kaczmarka), będzie odpowiadał z wolnej stopy. Danielowi M. grozi kara w wysokości trzech lat więzienia” – donosi Super Express.

Jak zakończy się ta historia? To się okaże już niebawem.

Czytaj też: TO Daniel Martyniuk chce zrobić żonie! „Obrzydliwa zagrywka”

Źródło: Super Express

Zdjęcie: YouTube

Komentarze