SZALENIEC za KIEROWNICĄ! ROZJEŻDŻAŁ ludzi w centrum GDAŃSKA!

30-letni mężczyzna w wynajętym samochodzie celowo rozjeżdżał ludzi w ścisłym centrum Gdańska. Dwie osoby zostały ranne. Jedna z nich trafiła do szpitala.

Szaleńczy rajd

Na ulicy Długiej w Gdańsku, która jest deptakiem mężczyzna w wynajętym samochodzie celowo rozjeżdżał pieszych. Działo się to po godzinie 2 w nocy z 4 na 5 czerwca. Dyżurny otrzymał zgłoszenie o kierowcy, który rozjeżdża ludzi na ulicy. Na miejsce pojechał patrol policji. Zdaniem świadków zdarzenia kierowca wjeżdżał celowo w pieszych.

Wynajęte auto

30-letni mężczyzna w wynajętym aucie potrącił dwie osoby. Niedługo potem rozbił się na latarni przy zbiegu ulic Chmielnej i Stągiewnej. Mariusz Chrzanowski z biura prasowego gdańskiej policji powiedział w rozmowie z „Faktem:

30-latek rozbił samochód, próbował uciec, jednak świadkowie uniemożliwili mu ucieczkę z miejsca zdarzenia. Policjanci sprawdzili trzeźwość 30-latka, był trzeźwy, jednak została mu pobrana krew do badań na obecność innych środków odurzających

Bez ofiar

30-latek spowodował obrażenia u dwóch osób. Poważnie ranny został 50-letni mężczyzna, który trafił do szpitala. Natomiast kobieta, która ucierpiała jeszcze tej samej nocy została przesłuchana przez policję. Sam kierowca też ucierpiał. Wiadomo, że pochodzi z Gdyni. Trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Facebook/ Pomorskie998

Komentarze