Szczere wyznanie DODY: „Odkąd piję alkohol bardzo…”

W szczerym wyznaniu Dorota Rabczewska mówi alkoholu. Padają słowa o “dzikiej stymulacji”.

Doda w przeszłości słynęła z licznych skandali i bogatego, kontrowersyjnego życia. Na szczęście szalone lata młodości, w których towarzyszył jej alkohol, wokalistka ma za sobą. Teraz przyszedł czas na stabilizację. Od kilku lat piosenkarka ograniczyła spożycie trunków, a także dba o siebie i intensywnie ćwicząc.

Z rockandrollowego trybu życia Doda zrezygnowała już dawno temu. Piosenkarka w wielu wywiadach mówiła o tym, że po koncertach zamiast na imprezę, woli wrócić do swojego pokoju, by się dobrze wyspać. Do długiego snu, zdrowej diety i ćwiczeń, postanowiła dodać także rezygnację z alkoholu.

Oprócz tego wokalistka stosuje rygorystyczną dietę, w której między innymi zrezygnowała z glutenu. Teraz Doda zachęca fanów, aby zrobili to samo. O tym, jakie przyniosło to efekty, powiedziała na Instagramie apelując do fanów, by oni również spróbowali abstynencji:

„Kochani, wiecie co? Odkąd piję alkohol bardzo incydentalnie, to te niedobory alkoholu w moim organizmie, o ile w ogóle istnieje taki termin, spowodowały jakąś dziką stymulację intelektualną, która zaobfitowała w błyskotliwość, dobrą pamięć, lotność” – szczerze pisze Doda.

„Naprawdę polecam wam wszystkim odstawić alkohol albo chociaż zrobić taki eksperyment i zaskoczyć siebie samych, a przynajmniej należy to zrobić w imię naszych szarych komórek” – dodaje artystka.

Komentarze