Szef dał koperty! Wszyscy myśleli, że to tylko premie! W środku były…

premie

Tę Wigilię firmową na pewno zapamiętają na długo. Kiedy otwierali koperty zaczynali z radości płakać! Ich premie…

Firmowa Wigilia to podstawa

Wigilia firmowa jest nieodłącznym elementem w wielu firmach i przedsiębiorstwach. Świąteczne spotkania firmowe to czas podsumowań, dobrej zabawy a także okazja, żeby otrzymać na koniec roku premię. 

Ogromne zaskoczenie

Szef pewnej firmy z USA, która zajmuje się nieruchomościami, wręczył swoim pracownikom koperty, których zawartość zwaliła ich z nóg! Nikt się bowiem nie spodziewał, że otrzyma TAK WYSOKĄ premię!

Firma St. John Properties odniosła w minionym roku wielki sukces finansowy, a 198 osób obecnych na Wigilii firmowej nie spodziewało się tego, co się miało za chwilę stać. Szefowie postanowili podziękować swoim pracownikom i nagrodzić ich ogromnymi premiami.

„Szef podarował pracownikom gigantyczne premie. Jak powiedział podczas swojej przemowy St. John, świąteczny „prezent” jest wynikiem wspólnego osiągnięcia, jakim jest zagospodarowanie 20 milionów metrów kwadratowych powierzchni biurowej, handlowej i magazynowej” – czytamy w „New York Post”.

Łączna suma premii to – uwaga – 10 milionów dolarów! Mimo iż nie zostało podane do wiadomości publicznej, ile dokładnie dostali pracownicy, wiadomo, że wysokość premii była zależna od stażu pracy. Średnio każdy otrzymał blisko 50 tysięcy dolarów, więc nic dziwnego, że pracownicy firmy byli w takim szoku!

„Chciałem to uczcić i sprawić, by miało to znaczenie dla ludzi, którzy tego dokonali. Steruję łodzią, ale to dzięki nim ona płynie” – powiedział założyciel St. John Properties dla „Baltimore Sun”.

Wszystko zostało nagrane na wideo! Zobaczcie!

Czytaj też: Od stycznia KRÓTSZA praca za te same pieniądze? Są zmiany!

 

Źródło: Pikio.pl

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze