SZOK! Robert Lewandowski zainwestuje 5 MILIONÓW w nowy biznes!

Robert Lewandowski jest bezsprzecznie naszą narodowa dumą. Rekordowe ilości bramek i mnóstwo innych sukcesów sportowych zapewniły mu międzynarodową karierę. Obecnie Lewy jest kapitanem polskiej reprezentacji, piłkarzem Bayern Monachium a także mężem i ojcem. Jakby tego było mało mnóstwo firm zabiegało o to, aby reklamował ich produkty. Jednak Robert nie zwalnia tempa i już główkuje nad kolejnym zajęciem. Przedłużenie kontraktu w Bayernie nie dało mu absolutnej satysfakcji, zatem sportowiec postanowił spróbować swoich sił w nieco innej działalności. Choć ma już na koncie sukces swojej firmy deweloperskiej i kilka udanych projektów, to już pracuje nad kolejnym. Będzie to zlokalizowana w Warszawie… restauracja!

Nie będzie to mała przytulna knajpka. Restauracja powstanie w czteropiętrowym (!) budynku o łącznej powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych! Będzie się znajdować na terenie Browarów Warszawskich. Jeden ze wspólników Roberta Lewandowskiego opowiedział nieco o ich wspólnej wizji:

Na samym dole powstanie bar sportowy, na kolejnych dwóch piętrach restauracja z elementami sportowymi, innym klimatem i menu, a na samej górze będzie z kolei sala otwierana przy okazji różnych wydarzeń.”

Wiadomo też, że każda z kondygnacji będzie się różnić swoim charakterem. Najwięcej wspólnego ze sportem ma mieć parter. W restauracji pojawią się detale związane z karierą i sukcesami Lewego. Przygotowania nadal trwają, zatem otwarcie restauracji zaplanowano na październik 2020 roku. 

Komentarze