SZOK! TAK wygląda wnuczka JÓZEFA STALINA! Kim jest i co robi? [FOTO]

W kwietniu 1967 r. jedyna córka Józefa Stalina – Swietłana Alliłujewa – opuściła na dobre Związek Radziecki. Zamieszkała w USA, gdzie potępiła czyny swojego ojca i reżim komunistyczny. Kilka lat później urodziła córeczkę Olgę Evans-Peters. 

Olga od urodzenia mieszka w USA. Przyszła na świat 20 maja 1971 r. w San Francisco. Obecnie kobieta prowadzi butik modowy w Portland w stanie Oregon.

Zrobiło się o niej głośno za sprawą specyficznych fotografii, z których – jak sądzą komentatorzy – wynika, że jej styl życia jest zupełnie inny niż krwawego dziadka. Na wspomnianych zdjęciach Olga Evans ma wygoloną głowę, tatuaże, podartą bluzkę i spodnie, a  w ręce trzyma karabin.

W rozmowie z dziennikarzami przyznała, że jest buddystką i uwielbia stare przedmioty. W 2018 r. wygrała walkę z rakiem piersi, po której – jak sądzi- odkryła w sobie dar przepowiadania przyszłości.

Nie wiadomo, czy Olga Evans rzeczywiście posiada dar jasnowidzenia, ale udało jej się jak dotąd przewidzieć dwa trzęsienia ziemi w Meksyku i erupcję wulkanu na wyspie Bali. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z sesji wnuczki dyktatora.

Komentarze