Szukasz męża? Iwona Pavlović RADZI jak to zrobić!

Patrząc na szczęśliwą Iwonę Pavlović nie da się choć trochę jej nie pozazdrościć. Cieszy się wspaniałą formą, nienagannym wyglądem i udanym życiem miłosnym. Jest jurorką programu „Taniec z Gwiazdami” od samego początku i wielkim autorytetem dla wielu tancerzy. Niedawno podzieliła się swoimi sposobami na unikanie przeziębienia w okresie jesiennym. Teraz wszyscy chcą wiedzieć jaki ma sposób na szczęśliwe życie u boku kochającej osoby. Iwona ma za sobą już jedno małżeństwo zakończone rozwodem, lecz teraz przeżywa swoją największą miłość. Jest nią Wojciech Oświęcimski. Obydwoje byli po przejściach, ale mimo to postanowili sobie dać szansę. I to była bardzo słuszna decyzja!

Od ich ślubu minęło już dziesięć szczęśliwych lat. Iwona Pavlović jest bardzo zakochana w Wojciechu i wprost promienieje. Dlatego dziennikarze zainteresowali się jej metodami na znalezienie odpowiedniego mężczyzny. 

Początkowo jurorka „TzG” śmiała się i unikała odpowiedzi na to pytanie. Napomknęła tylko o tym, że recepta na szczęście nie istnieje. O pewne rzeczy należy zatroszczyć się samemu. Są jednak pewne kryteria, które powinien spełniać związek idealny. 

Zdaniem Pavlović najważniejsze jest spotkanie odpowiedniej osoby – od tego zależy nasze szczęście lub nieszczęście. Gdy już zwiążemy się z kimś, to musi wytworzyć się przyjaźń, bez niej najbardziej płomienne uczucie kiedyś zgaśnie. Kolejne kwestie to relacja z ukochanym, która powinna opierać się na zaufaniu wspomnianej już przyjaźni i szacunku. 

Gwiazda podkreśla też istotną rolę nieustannej pracy nad sobą. Wspólne życie polega na tym, aby się wzajemnie motywować do pozytywnych zmian. Trzeba też doceniać siebie nawzajem i troszczyć się. 

Wszystko to ma zapewnić relacji trwałość i miłość. Jak widać, w przypadku Iwony Pavlović te patenty się sprawdzają. 

Komentarze