Szwedzkie media zapowiadają HORROR w meczu z Polską! Co wydarzy się w środę?!

Szwedzkie media cieszą się z wczorajszego wyniku meczu Polski z Hiszpanią. Dla nich to dobre informacje. Jednak o meczu Polska-Szwecja, który odbędzie się w środę, mówią, że będzie horrorem. Co mają na myśli?

Pewni swego

Szwedzkie media nie kryją radości z faktu, że drużyna Hiszpanii już drugi raz straciła punkty. Widzą w tym ogromnąż odp szansę dla szwedzkich piłkarzy w wyjściu z grupy. Już remis z Polską w środowym meczu byłyby przepustką na opuszczenie grupy. Media dostrzegają tez potencjał Biało-Czerwonych i zdają sobie sprawę, że nadchodzący mecz może nie należeć do łatwych. Gra Polaków z Hiszpanami była dynamiczna i Biało-Czerwoni dali wczoraj z siebie dosłownie wszystko.

Kłopoty Hiszpanii

Szwedzki dziennik Aftonbladet donosi, że po remisie z Polską to drużyna Hiszpanii może się poważnie martwić. Hiszpanie mają ewidentne kłopoty. Liczyli na sporą przewagę nad Biało-Czerwonymi, ale zdołali tylko zremisować. Dla nich ten wynik to porażka. Dla Polaków jak wygrana. Dziennikarze ze Szwecji uznali, że wczorajszy mecz był bardzo istotny dla ich kraju. Jeszcze większe znaczenie miał dla Polski, która po przegranej ze Słowacją mogła wczoraj już odpaść z Euro 2020. W kanale telewizji SVT powiedziano:

Jednak wreszcie Robert Lewandowski zdobył piękną bramkę i utrzymał swój zespół w grze.

Szwedzka stacja stwierdziła, że to co wydawało się niemożliwe, udało się Biało-Czerwonym.

Facebook/Łączy nas piłka

Będzie horror?

Szwedzkie media tak oceniają sytuacje przed meczem z Polakami:

Remis w sobotę daje nam pierwsze miejsce w grupie. Teraz jednak w ostatnim meczu fazy grupowej zagramy z Polakami, którzy muszą wygrać, aby awansować i bez wątpienia zrobią wszystko, aby to osiągnąć.

Natomiast Agencja TT chwaliła Polaków za zagranie bardzo dobrego i dynamicznego meczu. Pisała:

Hiszpania jest z pewnością zawiedziona, ale Polacy wybronili się od wypadnięcia na burtę ME.

Jaki wynik może przynieść mecz Polska-Szwecja? Tego dowiemy się już w środę.

Facebook/Łączy nas piłka

Źródło: Onet

Zdjęcia: Facebook/Łączy nas piłka

Komentarze