Ta kobieta każdego roku dostaje kwiaty od nieżyjącego męża!

Ta kobieta każdego roku dostaje kwiaty od nieżyjącego męża! Zdajemy sobie sprawę, że ta historia może wydawać się niewiarygodna, ale jest prawdziwa. Tracey Cox w rozmowie z dziennikarzami opowiedziała o mężu, który wciąż nad nią czuwa.

 

 

 

Ta kobieta każdego roku dostaje kwiaty od nieżyjącego męża!

Tracey kilka lat temu straciła miłość swojego życia. Mąż zmarł z powodu nowotworu gardła. Mężczyzna nie potrafił uporać się z myślą, że będzie musiał opuścić swoją żonę. Wpadł wówczas na pewien pomysł.

 

 

 

 

 

 

Walentynki 2013 Tracey spędzała już w samotności. Ku jej zdziwieniu, dzień przed świętem zakochanych, do jej domu przyszedł kurier z kwiatami. Do ogromnego bukietu był dołączony liścik od zmarłego Richarda.

 

 

 

 

 

To było niezwykle wzruszające uczucie. Byłam równocześnie smutna i szczęśliwa – zdałam sobie wtedy sprawę, że On zawsze będzie przy mnie – powiedziała w rozmowie z CNN, Tracey Cox.

 

 

 

 

 

Rich wszystko doskonale zaplanował przed swoją śmiercią. Chciał umrzeć ze świadomością, że jego żona zawsze będzie wiedziała, jak bardzo ją kocha. Od ponad ośmiu lat Rich Cox „dostarcza” żonie kwiaty na urodziny i Walentynki.

W 2018 roku Tracey dostała bukiet, do którego załączony był liścik z następującym zdaniem:

 

 

Sprawdź też:8-letnia dziewczynka zmarła ze… STAROŚCI. Poznaj poruszającą historię Ani.

 

 

 

Tracey, mimo że mnie nie widzisz, zawsze tu jestem. Kocham Cię. Twój Rich

 

 

 

 

 

Para pobrała się w lipcu 1986 roku i miała czworo dzieci. Niedługo przed śmiercią Richarda Coxa, zakochani odnowili przysięgę małżeńską.

 

 

 

 

 

 

Mój Ojciec zaszczepił we mnie wielkie serce! Nauczył mnie też wielu innych rzeczy, ale to jeszcze szczególnym darem- przyznaje Nicholas, syn Tracey i Richarda.

 

Zdjęcie: Pixabay 

 

Sprawdź też: Dziecko przyszło już na świat! Roksana Węgiel po raz drugi została…

Źródło: CNN

Komentarze