Ta kobieta zrzuciła aż 82 kilogramy! Zobacz jej spektakularną metamorfozę

W dzisiejszym artykule opowiemy wam historię Katie Garner, której udało się zrzucić ponad 80 kilogramów! Z potrójnego XL przeszła do rozmiaru M. Zobacz jej spektakularną metamorfozę!

Problemem, który dotyka miliony osób na całym świecie może być zarówno niedowaga, jak i nadwaga. Częściej słyszymy jednak o przypadkach otyłości. Ten ogromny problem dotknął także Katie Garner. Dziewczyna od wielu lat zmagała się z nadmiarem kilogramów. Ogromne samozaparcie i chęć zmiany sprawiły, że Katie w ciągu roku zrzuciła aż 82 kilogramy. Zmieniła swoje życie i udowodniła wszystkim, że ograniczenia to jedynie wymysł naszej wyobraźni. 

Głęboko zawstydzona swoim wyglądem fizycznym, od najmłodszych lat Katie zmagała się z wyzwiskami i niezrozumieniem wśród swoich rówieśników. Mimo to, jej dieta składała się głównie z fast-foodów, lodów, chipsów i słodyczy. Uwielbiała pić gazowane napoje, które miały wysoką zawartość cukru.

Punktem zwrotnym w jej życiu okazała się utrata dziadków, którzy zmarli z powodu problemów zdrowotnych spowodowanych nadwagą. Dziewczyna podjęła heroiczną walkę, która okazała się być wybawieniem. Gdy zaczęła pierwsze próby odchudzania, ważyła 160 kilo! 

Katie całkowicie zmieniła dotychczasowe nawyki żywieniowe, unikała fast foodów, gazowane napoje zastąpiła wodą, zaczęła jeść więcej warzyw i owoców. Początkowo jedynym jej ćwiczeniem fizycznym był spacer, później rozpoczęła intensywniejsze treningi. 

– Wcześniej nigdy nie wychodziłam ze znajomymi na miasto, wszyscy wytykali mnie palcami, ze względu na mój wygląd, a teraz imprezujemy co weekend – mówi Katie, która zrzuciła aż 82 kilo! 

Źródło: Pikio

Zdjęcie: Youtube


Komentarze