Tak Agata Duda potraktowała małe dziecko! Są zdjęcia!

Agata

Agata Duda wzbudziła duże zainteresowanie względem małego chłopca w ośrodku preadopcyjnym.

Pierwsza dama wybrała się na wizytę do ośrodka preadopcyjnego w Otwocku, gdzie odwiedziła tamtejsze dzieci. Agata Duda cały czas udziela się publicznie zarówno po wizycie w Stanach Zjednoczonych jak i w Belgii.

 

Interwencyjny ośrodek preadoptacyjny jest miejscem, do którego trafiają dzieci, których los pozbawił w okrutny lub niespodziewany sposób domu oraz rodziny.

Często są to chore i  niechciane dzieci, porzucone w szpitalach lub w oknach życia. Nie wszystkie z nich mogą liczyć na dobry start, ponieważ niektóre bardzo długo czekają na rodziny.

Znaczącą pomoc oferują wolontariusze, którzy niosą opiekę, radość i zaangażowanie porzuconym  oraz niechcianym maluchom.

 

„Jesteście niesamowici, mam do Państwa ogromny szacunek” – powiedziała Agata Duda wolontariuszom opiekującym się dziećmi.

 

ZOBACZ TEŻ:Szokujący występ w Mam Talent!

 

Pierwsza Dama na spotkanie przyszła jak zawsze ubrana taktownie i elegancko. Miała na sobie czarno-białą oraz dopasowaną kreację oraz efektywny pasek w kolorze czerwonym. Strój nie był jednak w żaden sposób ograniczeniem, aby okazać swoje zainteresowanie dla dzieci.

W pewnym momencie miała miejsce wzruszająca chwila i Agata Duda pochyliła się nad małym chłopcem zawiązując dziecku sznurówkę u bucika.

Gest pierwszej damy został uwieczniony na zdjęciu, które błyskawicznie obiegło Internet.

 

 

Źródło:pikio

 

Komentarze