Tak Magda Gessler zachowuje się w samolocie! Wszystko ujawniła stewardesa

Magda Gessler, znana z prowadzenia programu „Kuchenne rewolucje”, okazuje się być równie barwną postacią także w czasie lotów. Stewardesa, która miała okazję obsługiwać słynną restauratorkę w trakcie podróży do Toronto, podzieliła się z portalem „Plejada” niezwykłymi anegdotami związanych z zachowaniem Gessler na pokładzie samolotu.

Według relacji stewardesy, Gessler wchodząc na pokład, nie trzyma się zbyt sztywno i od razu nawiązuje swobodną atmosferę. Stewardesa opisuje, że restauratorka automatycznie przechodzi na ty z załogą, posługując się zaimprowizowanymi poleceniami. Często testuje granice swojej swobody, pytając o różne usługi, zwracając uwagę na szczegóły i sprawdzając, na ile może sobie pozwolić.

Jednym z przykładów jest sytuacja związana z serwowaniem welcome drinków w klasie biznes podczas boardingu. Magda Gessler odmówiła drinka. Jednak gdy samolot przygotowywał się do startu, wyraziła chęć napicia się szampana, tego sam, którego wcześniej uznała za „niedobry”. Stewardesa zauważa, że podczas startu i lądowania szkło nie powinno znajdować się w kabinie. To stworzyłoby pewne trudności w obsłudze takiej prośby.

Opowieść stewardesy ukazuje, że Gessler potrafi być równie urocza, co wymagająca, przypominając postać Mirandy Priestly z „Diabeł ubiera się u Prady”. Niemniej jednak, stewardesa dodaje, że restauratorka bywa hojna wobec załogi. Często obdarowuje ich przygotowanymi wcześniej kanapkami z własnej restauracji oraz hojnymi napiwkami.

Niezwykłe historie związane z lotami z Magdą Gessler dostarczają także rozrywki innym pasażerom. Jedna z anegdot opowiada o blond kosmyku Gessler, który przykleił się do buta pasażera. To wywołało śmieszne sytuacje podczas przemieszczania się po kabinie. Pomimo zamieszania, jakie może wprowadzać, pasażerowie, zarówno polscy, jak i zagraniczni, zdają się uwielbiać Magdę Gessler za jej autentyczność i nieprzeciętność, co sprawia, że jest ona kochana z dużą mocą.

Źródło: fakt.pl

Janusz Palikot zdradził największy sekret Magdy Gessler! Tak znana restauratorka zachowała się na lotnisku

Komentarze