TAK mąż traktuje Joannę Krupę na ulicy! ZDJĘCIA.

Będąca aktualnie w ciąży Joanna Krupa, znana przede wszystkim z akcentu i programu Top Model, została przyłapana wraz z nowym mężem na ulicy. To był przykry widok. 

Zwykłe przejścia ulicą raczej nie powinny wzbudzać zainteresowania mediów i fotoreporterów – ot znana osoba idzie do np. do sklepu jak każdy z nas. Uwagę paparazzi w tym przypadku przykuło jednak coś innego. Douglas się nie popisał i w ten sposób potraktował Krupę!

Związek Joanny Krupy z Douglasem, to idealny przykład gorącej miłości i porywów serca. Para w pół roku uwinęła się z randkami, okresem narzeczeństwa i wreszcie głośnym ślubem. Niestety mimo, że ślub miał miejsce w Polsce, to para na co dzień przebywa raczej w Stanach Zjednoczonych. Fotografom udało się namierzyć parę na ulicach LA – Douglas zdaniem wielu internautów powinien wstydzić się za swoje zachowanie – Joanna Krupa musiała na ulicy…

Nieść sporą torbę z zakupami, podczas gdy Douglas jak gdyby nigdy nic spokojnie kroczył przed nią, nie martwiąc się o doniesienie zakupów do samochodu. Do przejścia nie było co prawda bardzo dużo, ale jednak – jak podkreślają internauci – w dobrym tonie byłoby gdyby to mężczyzna niósł zakupy zamiast kobiety, zwłaszcza, że miał wolne ręce. Być może była to jednorazowa wpadka amerykanina i więcej do takich sytuacji nie dojdzie – wszak miała ona miejsce rok temu a teraz, póki co Douglas stara się być przykładnym mężem.

[KLIKNIJ w obrazek aby powiększyć]

/fot. Instagram

Komentarze