TAK Michał Wiśniewski traktuje partnerkę w ciąży, gdy NIKT nie patrzy!

Michał Wiśniewski znowu zostanie ojcem! Okazało się jak traktuje swoją partnerkę!

Partnerka Michała Wiśniewskiego zaszła w ciążę. Lider zespołu „Ich Troje” będzie ojcem już po raz piąty – wynika z relacji portalu pudelek.pl.

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego spokojnie mogłoby posłużyć za scenariusz drugiej części filmu „Gwiazdor”. Produkcja biła rekordy popularności w 2003 roku. Michał Wiśniewski znany jest z licznych romansów, małżeństw, beztroskiego wydawania pieniędzy oraz dużej ilości dzieci. Aktualnie Wiśniewski jest ojcem trzech córek i jednego syna. Ostatnio rozstał się z żoną Dominiką Tajner! Teraz przyłapano go na ulicy! Wszyscy widzieli jak traktował nową partnerkę!

Jak wynika z ustaleń Pudelka, wybranka Wiśniewskiego, to 36-letnia Paulina. O kobiecie wiadomo bardzo niewiele. Póki co para stara się stronić od show biznesu. Jednak nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw! Wiśniewskiego przyłapano na ulicy! Wszyscy widzieli jak traktował swoją partnerkę! Michał Wiśniewski bez krępacji…

nadskakiwał Paulinie. Para pojawiła się na 50. urodzinach Jacka Łągwy, które jednocześnie były spotkaniem fan clubu Ich Troje. W sumie w imprezie udział wzięło ok. 150 osób.

-Wszyscy uważnie jej się przyglądali. Jednak Michał dbał o to, by dobrze się czuła w nowym otoczeniu. Co chwila dawał jej buziaka i czule przytulał – powiedział informator Super Expressu.

Nowa partnerka Wiśniewskiego na imprezę zabrała… dzieci. Podobno te świetnie bawiły się z dziećmi lidera Ich Troje.

Komentarze