TAK możesz złożyć podpis poparcia dla Trzaskowskiego. Wystarczy…

Zbieranie podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego rozpoczęte. Prezydent Warszawy przekazał w jaki sposób złożyć podpis.

Jak wiadomo Rafał Trzaskowski jako jedyny z kandydatów musi zebrać 100 tysięcy podpisów poparcia. Wszystko dlatego, że zastąpił on dotychczasową kandydatkę KO – Małgorzatę Kidawę-Błońską.

Czy PiS utrudnia zbiórkę podpisów Rafała Trzaskowskiego?

Jacek Sasin zapytany dlaczego PiS nie poparł poprawki Senatu, która zagwarantowałaby minimalny 10-dniowy okres na zbiórkę podpisów poparcia, odparł, że jest ona niepotrzebna.

– Miałby dużo więcej czasu na zebranie podpisów gdyby jego koledzy z PO nie blokowali ustawy w Senacie – powiedział Sasin.

Dziś Rafał Trzaskowski przekazał za pośrednictwem Facebooka w jaki sposób można przekazać podpis poparcia dla jego kandydatury.

”Kochani!

Od kiedy ogłosiłem swoją decyzję o kandydowaniu w wyborach prezydenckich, spotykając się z Wami w różnych miejscach Polski widziałem niesamowitą energię i determinację. Ale to, co dzieje się po ogłoszeniu terminu wyborów przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Liczba wiadomości, które mi wysyłacie w sprawie podpisów… jest po prostu oszałamiająca. Jesteście wspaniali! Dziękuję!”

Następnie Trzaskowski opisał w jaki sposób można przekazać swój podpis. Istnieją trzy możliwości.

„Dlatego spieszę z informacjami o które pytacie – jak złożyć podpis, kiedy i gdzie?

Na stronie www.trzaskowski2020.pl znajdziecie wzór karty do zbierania podpisów. Trzeba ją wydrukować, wypełnić, a następnie:

przekazać nam osobiście podpisaną kartę,

wrzucić do specjalnej skrzynki,

przyjść osobiście w miejsce zbiórki podpisów!” – napisał Trzaskowski.

https://www.facebook.com/65335771090/posts/10158039972256091/?d=n

Komentarze