Tak w młodości wyglądała Brigitte Macron. Poznalibyście ją?

Brigitte Macron, żona prezydenta Francji, wzbudzała kontrowersje jeszcze zanim Emmanuel Macron objął najwyższy urząd w kraju. Jej osobista historia oraz wygląd od zawsze budziły zainteresowanie opinii publicznej. Sprawdźmy, jak wyglądała Brigitte trzy dekady temu i czy bardzo się zmieniła.

 

Brigitte Macron to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na francuskiej scenie politycznej. Od początku jej obecności w życiu publicznym towarzyszyły jej liczne kontrowersje. Jednym z powodów jest znaczna różnica wieku między nią a jej mężem, Emmanuelem Macronem, wynosząca aż 25 lat.

 

Historia ich miłości zaczęła się, gdy Brigitte miała 39 lat i była nauczycielką literatury oraz łaciny w jezuickiej szkole średniej. Wówczas była żoną bankiera André-Louisa Auzière’a, z którym miała trójkę dzieci. Emmanuel, będący wówczas 15-letnim uczniem, uczęszczał do prowadzonego przez Brigitte koła teatralnego. Już po pierwszym wspólnym spektaklu Brigitte była pod wrażeniem jego inteligencji i osobowości. Z czasem, gdy Emmanuel zaproponował wspólne pisanie sztuki, zgodziła się bez wahania.

 

Młody Emmanuel szybko zakochał się w swojej nauczycielce i w wieku 16 lat wyznał jej miłość. Pomimo początkowych wątpliwości, Brigitte odwzajemniła uczucia swojego ucznia i para zaczęła spotykać się potajemnie. Ich romans stał się tematem plotek w całym mieście. Skandal narastał, ale Brigitte i Emmanuel nie zamierzali rezygnować ze swojej miłości.

 

ARIZONA: niedźwiedź wszedł do domu i zaatakował 15-latka

 

Potwierdzeniem ich związku był moment, gdy Brigitte pocałowała Emmanuela w czoło na oczach całej szkoły, gratulując mu nagrody za osiągnięcia w nauce. Ten gest wywołał oburzenie rodziców Emmanuela, którzy zdecydowali się przenieść syna do prywatnej szkoły w Paryżu, aby oddzielić go od Brigitte. Przed wyjazdem Emmanuel obiecał jej, że wróci i zostanie jej mężem.

 

Słowa dotrzymał. Gdy Emmanuel ukończył 18 lat, para zaczęła oficjalnie pojawiać się razem. Ślub odbył się jednak dopiero 20 października 2007 roku, po rozwodzie Brigitte z jej pierwszym mężem, co nastąpiło rok wcześniej po 32 latach małżeństwa. Dziś Brigitte i Emmanuel są nierozłączni, a rodzina Emmanuela, w tym jego matka, traktuje Brigitte jak przyjaciółkę. Siedmioro wnucząt Brigitte nazywa Emmanuela „dziadkiem”.

 

Brigitte Macron, mająca obecnie 71 lat, prezentuje się znacznie młodziej niż wskazuje na to jej metryka. Jej wygląd i styl życia nadal przyciągają uwagę mediów i społeczeństwa. Trzy dekady temu, gdy jej związek z Emmanuelem dopiero się rozwijał, Brigitte wyglądała równie elegancko, choć oczywiście z młodzieńczą świeżością. Jej urok i charyzma były widoczne już wtedy, a lata tylko dodały jej klasy i doświadczenia.

 

Obecnie, jako Pierwsza Dama Francji, Brigitte odgrywa ważną rolę na arenie międzynarodowej. Jej styl i sposób bycia są szeroko komentowane i często stanowią inspirację dla wielu kobiet. Czas i doświadczenia życiowe nadały jej postaci wyjątkowy charakter, który czyni ją jedną z najbardziej wyjątkowych Pierwszych Dam na świecie.

 

Podsumowując, Brigitte Macron, zarówno 30 lat temu, jak i teraz, jest osobą pełną wdzięku i elegancji. Jej życie, bogate w niezwykłe doświadczenia, nadal budzi zainteresowanie i kontrowersje, ale przede wszystkim pokazuje, że miłość i determinacja mogą przezwyciężyć wszelkie przeszkody.

 

Źródło: YouTube

 

Źródło: media

 

Od SZEŚCIU LAT nie widziano tego ptaka w Polsce! Teraz zawitał do Poznania

Komentarze