Tak wygląda wystrój świąteczny BIAŁEGO DOMU! Jest spektakularny![FILM]

domu

Na Twitterze pojawił się film, na którym widzimy pierwszą damę-Malanię Trump, która prezentuje wystrój świąteczny Białego Domu. Jest on spektakularny!

Na zamieszczonym filmie widzimy przepiękne i bajeczne dekoracje, które wprowadzają w magię nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

 

Dziesiątki choinek, bombki, światełka, kwiaty, a pośród nich przechadzająca się w kremowej sukience i narzuconym na nią płaszczu Melania Trump. Pojawia się tam również 5-metrowe drzewko z Pensylwanii, które w ubiegłym tygodniu stanęło w rezydencji prezydenta USA.

 

„Duch Ameryki lśni w Białym Domu. Z przyjemnością dzielę się tymi pięknymi, patriotycznymi dekoracjami ze wszystkimi czekającymi i podekscytowanymi sezonem świątecznym” – czytamy na Twitterze Melanii Trump.

 

Na trzy dni przed Świętem Dziękczynienia do Białego Domu dostarczono choinkę. Drzewko z Pensylwanii osobiście odebrała pierwsza dama.

Choinka liczy 5 metrów wysokości i przewieziono ją dwukonnym zaprzęgiem. Pierwsza dama osobiście doglądała drzewka przy akompaniamencie niemieckiej bożonarodzeniowej pieśni „O Tannenbaum”. 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:ZROBIŁA zdjęcie z Agatą Dudą! Wszyscy zauważyli TEN szczegół!

 

 

 

Drzewo pochodzi z farmy w Pensylwanii, gdzie rosło przez 16 lat. Larry Snyder ma ponad 30 letnie doświadczenie w uprawie choinek i to on wygrał ogólnonarodowy konkurs. Dzięki temu przedstawiciele Białego Domu wybrali jedno z drzewek na jego plantacji.

 

 

 

Źródło:polsatnews

Źródło zdjecia:Instagram

Źródło ilmu:Twitter

Komentarze