TAK zmieniła się Alutka z „Rodziny Zastępczej”! Poznalibyście?

Alutka

Joanna Trzepiecińska to utalentowana i wszechstronna artystka, która ma na koncie wiele ról filmowych i teatralnych. Największą sławę przyniosła jej serialowa „Alutka” z rodziny zastępczej.

Serialowa Alutka bardzo zmieniła się na przestrzeni lat. Aktorka jednak cały czas zachwyca i czeruje swoim wyglądem.

W serialu „Rodzina Zastępcza” jej rola od zawsze była charakterystyczna i cieszyła się sporym zainteresowaniem ze względu na niepowtarzalny sposób bycia. Widzowie pokochali tę postać.

 

Serialowa Alutka to przede wszystkim artystka, stąd jej nietuzinkowy styl oraz sposób wypowiadania się. W najmniejszych gestach przejawia sztukę w tym co robi i mówi. Jako żona Jędruli, także w małżeństwie zachowuje wierność swoim poglądom i ideałom.

 

Serial zniknął z anteny w 2009 roku, a dziś możemy oglądać jedynie emitowane powtórki na wyznaczonych kanałach, najczęściej jest to polsat2.

 

ZOBACZ TEŻ:W ciągu roku schudła 60 kilogramów! Niesamowitą metamorfozę zawdzięcza (…)!

 

Aktorka w wywiadzie dla onetu, przyznała, że rola Alutki okazała się dla niej prawdziwym wyzwaniem i sprawdzeniem własnym umiejętności. Wcześniej bowiem nie grała żadnych ról komediowych.

 

„Zanim zagrałam Alutkę, nie powierzano mi ról komediowych, nie byłam postrzegana jako aktorka charakterystyczna. Mnie samą wtedy ta propozycja zaskoczyła, ale z ciekawością ją przyjęłam, a potem niezwykle polubiłam. To był wdzięczny materiał do grania, z talentem pisany. Mogłam w nim w dowcipny sposób żonglować zgromadzonymi dzięki teatrowi umiejętnościami. Bardzo dobrze wspominam tę pracę” – powiedziała aktorka.

 

Aktorka nie ukończyła jeszcze 54lat, jednak w ogóle tego po niej nie widać. Nadal czaruje widzów młodzieńczym wyglądem, a wesołe spojrzenie, szeroki uśmiech i burza loków to jej znak rozpoznawczy.

 

View this post on Instagram

Premeiera Borysa Godunowa – Teatr Polski

A post shared by Joanna Trzepiecińska (@joannatrzepiecinska) on

 

Źródło:onetplejada

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze