„Taniec z Gwiazdami”: odpadły aż DWIE pary! W półfinale nie zatańczą…

Za nami kolejny odcinek najpopularniejszego tanecznego show w Polsce. Dziesiąta edycja „Tańca z Gwiazdami” wielkimi krokami zmierza ku finałowi.

Zdawałoby się, że jeszcze wczoraj zasiadaliśmy do obejrzenia pierwszego odcinka, który notabene wywołał olbrzymie zamieszanie. Jednak przed nami półfinał, w którym decyzją widzów zabraknie nie jednej, lecz dwóch par! Ci, którym udało się przejść dalej teraz zabierają się do ostrych treningów, gdyż czeka ich ostra walka o zakwalifikowanie się do finału. Najnowszy odcinek składał się z dwóch rund. W każdej z nich wyeliminowano jedną parę. Wyniki były dla niektórych zaskakujące, a dla innych wręcz oczywiste. Decyzja widzów pokryła się z ocenami jury.

W pierwszej części jako pierwsi wystąpili Monika Miller i Jan Kliment. Monika z każdym odcinkiem zadziwiała wszystkich swoimi postępami, zachwycał się nią sam Michał Malitowski. Jednak tym razem było inaczej… Jej występ nie porwał ani sędziów, ani widzów. Otrzymała jedynie 18 punktów, zaś po ogłoszeniu wyników głosowania musiała pożegnać się z programem. 

Niezbyt dobrze zaprezentowała się również Magda Bereda, której towarzyszył Kamil Kuroczko. Mimo to youtuberka przeszła do drugiej rundy, choć Andrzej Grabowski zauważył z jej strony brak zaangażowania, pasji, uśmiechu. Niestety, Magda i Kamil byli tą drugą parą, której przyszło odejść z „TzG”. 

Pozostali uczestnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. W obydwu rundach zdobyli następujące oceny jury:

Barbara Kurdej – Szatan i Jacek Jeschke – 27 i 28 punktów

Damian Kordas i Janja Lesar – 30 i 28 punktów

Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke – 30 i 24 punkty

Komentarze