Te polskie gwiazdy ZREZYGNOWAŁY Z MACIERZYŃSTWA

Nie każda kobieta marzy o tym, by zostać mamą. Gwiazdy też tak mają. Wiele celebrytek nie zostało matkami z różnych przyczyn np. własnego wyboru lub braku odpowiedniego partnera. Inne realizują się w odmienny sposób, często oddając się pracy i hobby.

Polskie gwiazdy, które nie chcą mieć dzieci

Doda od zawsze mówi o tym, że nie chce mieć dzieci. „Uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza” – wyjawiła jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu „Wprost”.

https://www.instagram.com/p/B6Sm1rzhilo/

Magdalena Cielecka wyjawiła w  „Twoim Stylu”, że nie usłyszała jeszcze „wewnętrznego głosu” informującego, że nadszedł odpowiedni moment na macierzyństwo. Cielecka była już w kilku długich związkach np. z Grzegorzem Jarzyną, czy Andrzejem Chyrą. Jednak nie doczekała się potomstwa. „Życie jest mądrzejsze od nas. Być może dla mnie rodzina to niekoniecznie mężczyzna i dziecko” – podkreśliła aktorka.

https://www.instagram.com/p/B06TBD4iy9Q/

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała, że macierzyństwo nie jest jej marzeniem. „Nigdy specjalnie nie ukrywałam, że nie jestem jedną z tych dziewczyn, które jakoś mocno marzą o dzieciach. Mam takie koleżanki, które zawsze wiedziały, że tego chcą. Ich instynkt macierzyński był ogromnie rozwinięty. Ja tak nie mam” – powiedziała w jednym z wywiadów dla”Vivy!”.

Już jest świątecznie. Tak jak na wernisażu kalendarza ATM.

Gepostet von Edyta Olszówka am Freitag, 13. Dezember 2019

Edyta Olszówka również nie zdecydowała się na odważny krok. „Mogę rozmawiać o bezwarunkowej miłości, ale niewiele o tym wiem. Ani teraz, ani wcześniej nie czułam się gotowa na podjęcie takiego wyzwania jak dziecko” – wyjawiła kiedyś w jednym z wywiadów.

View this post on Instagram

Po powrocie z dżungli został koc, którego nie chciałam zabierać do Polski. Pomyślałam, że oddam go parze Indian, którzy zawsze stali z dużym psem na rogu ulicy. Ale tego dnia Indian nie było. Poszłam na pocztę kupić znaczki, spojrzałam na nieporęczny pakunek z kocem i zawahałam się. Co dalej?… Mogłabym ten koc po prostu zostawić w hotelu, na pewno komuś się przyda. Albo… Zaraz. Odwróciłam się. Przed chwilą minęłam śpiącego na ulicy bezdomnego. Był bosy, ubrany w łachmany, brudny. Leżał skulony pod murem. Jeśli ktoś potrzebuje mojego ciepłego koca, to z całą pewnością on! Cofnęłam się, okryłam go i odeszłam, ale coś mnie tknęło. Zatrzymałam się i spojrzałam wstecz. Bezdomny poruszył się. Podniósł głowę, spojrzał na koc, zamrugał i zaczął się rozglądać. Być może spodziewał się zobaczyć wróżkę albo Swiętego Mikołaja 🙂 Stałam w dość dużej odległości, bez ruchu, oparta o mur. Bezdomny prześlizgnął się wzrokiem po różnych osobach, aż nagle spojrzał na mnie. Jego twarz rozświetliła się w uśmiechu. Podniósł rękę i pomachał do mnie, a ja z taką samą radością pomachałam do niego. I pomyślałam, że choć być może wiele nas dzieli, w sumie jesteśmy tacy sami. Nie wiem kim był ani jaka jest jego historia. Wiem jednak, że wymieniliśmy nie tylko uśmiechy, ale i dobrą, czystą energię prosto z serca. Niewiele potrzeba do szczęścia. Zamiast oceniać ludzi, wystarczy szanować ich takimi, jacy są. Wesołych świąt! #Bogota #blondynkawpodróży #BeataPawlikowska #wyprawadodżungli #Kolumbia #wesołychświąt

A post shared by Beata Pawlikowska (@beata.pawlikowska) on

Beata Pawlikowska zadecydowała, że nie będzie mieć dzieci. „Mam to, czego chciałam. Wierzę w to, że dzieci można mieć wtedy, kiedy się ich pragnie. Robienie tego z rozsądku albo z wyrachowania, bo kto ci poda szklankę wody, gdy będziesz umierać? Nie ma dla mnie sensu” – wyznała w wywiadzie dla „Gali”.

https://www.instagram.com/p/B1v_JTXIc5d/

Maria Peszek otwarcie mówi, że nie chce mieć dzieci. Z tego powodu zawsze była wytykana palcami przez społeczeństwo. „Wiem, że nie jestem w stanie zabezpieczyć tej istoty przed bólem życia i nie chcę jej na to skazywać. Pewnie, że jest we mnie smutek, że nie mam dzieci, nie wiem, jak komukolwiek może przyjść do głowy, że to łatwa decyzja, ale też czuję odpowiedzialność” – zdradziła w jednym z wywiadów.

https://www.instagram.com/p/B5NfUpwHXId/

Iwona Pavlović zdecydowała, że poświęci się karierze. „Nigdy nie czułam ciągot macierzyńskich. Mówię do kobiet, które nie chcą rodzić: Jestem z wami! Nie róbcie tego, tylko dlatego, że ktoś wam kazał. Ważne jest to, co wy czujecie” – wyjawiłą w rozmowie z „Rewią”.

Komentarze