Tego jeszcze w historii Tańca z Gwiazdami nie było. LESZEK MILLER tańczy! I to jak!

„Tkliwość i wzruszenie. Jeszcze nie tak dawno nosiłem ją na rękach, a dzisiaj z nią tańczę”

Tak były premier Leszek Miller podsumował swój występ z wnuczką Moniką w dzisiejszym odcinku Tańca z Gwiazdami. Krótki występ byłego premiera, który zatańczył walca do utworu Yesterday zespołu  The Beatles podbił serca jurorów i publiczności. To był pierwszy premier w historii programu, który pojawił się na parkiecie.

Leszku. Co Ty robisz, chyba oszalałeś. Mówili mi koledzy, którzy dowiedzieli się o występie – opowiadał Leszek Miller. I jak to bywa z kolegami premiera Millera znowu nie uwierzyli w jego intuicję i możliwości. Jan Kliment, taneczny partner Moniki Miller w programie,  podkreślał, że już po pierwszych krokach premiera na sali treningowej widać, że sobie doskonale poradzi. 

Leszek Miller z kolei tłumaczył, że stara się Jana Klimenta nauczyć jednego pięknego, aczkolwiek nieco zapomnianego słowa po polsku, które w całości opisuje jego miłość do wnuczki. Tkliwość. 

Paul McCartney stworzył melodię Yesterday w oparciu o dźwięki, które mu się przyśniły. Podobno pierwszych kilka odtworzył na fortepianie tuż po przebudzeniu, po czym wymyślił kolejne fragmenty. Dzisiejszy taniec Leszka Millera z wnuczką Moniką też był jak ze snu, a potem wspólnie wymyślili kolejne fragmenty.

Anna Lis

Komentarze