Tego NIKT się nie spodziewał! Krzysztof Diablo Włodarczyk…

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk od niedawna jest w związku z Karoliną. Okazało się, że na 38. urodziny dostał chyba najpiękniejszy prezent, czyli córeczkę.

Bokser ma na swoim koncie wiele sukcesów sportowych, w tym mistrzostwo świata, lecz jego przeszłość była nieco burzliwa. Sportowiec odniósł się do tego w poście zamieszczonym w mediach społecznościowych. „Diablo” ma już nastoletniego syna Cezarego ze swoją byłą żoną, Małgorzatą Babilońską. Z romansu z Magdaleną Radomską urodziła się córka Zuzanna. Z czasem Krzysztof otrzymał szansę na ułożenie sobie życia – podczas jednej z imprez sportowych poznał piękną Karolinę. Tworzą pni szczęśliwy związek, którego owocem jest druga córka Włodarczyka, Marysia.

„Moi kochani, chciałbym przedstawić Wam Marysię, moją córcię. Taki dostałem prezent na 38 urodziny. Dziękuje Karolinie, kobiecie, która dała mi tak cudowna istotę i za to ile zmieniła i wniosła w moje życie. Niejeden stawiał na mnie krzyżyk, ba! Sam na siebie go stawiałem ale jeśli spotykamy dobrych ludzi i Bóg jest z nami wszystko zaczyna budować się na nowo. Zaczynam dziś nowy 38 rozdział” – taką radosną informacją zaskoczył fanów „Diablo”.

Kobietę swojego życia poznał na Gali Mistrzów Sportu „Przeglądu Sportowego”. Są razem od roku. Widać, że nowa partnerka odmieniła Włodarczyka i tchnęła w jego życie wiele miłości. Sportowiec zdaje się być bardzo szczęśliwy.

https://youtu.be/emFwV8l5NdU

Komentarze