TO dzieje się na Instagramie Anny Przybylskiej!

Instagram ANNY PRZYBYLSKIEJ…
Poruszający wpis!

Ania Przybylska za życia regularnie prowadziła swój profil na Instagramie. Choć jej ostatni post został zamieszczony pięć lat temu, internauci nadal go komentują. Wśród wpisów nie brakuje słów uznania dla zmarłej aktorki.

5 października o godzinie 15:18 zmarła wybitna aktorka Anna Przybylska. Niestety przegrała walkę ze złośliwym nowotworem trzustki. Wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła całym środowiskiem artystycznym i milionami fanów. Wielu wciąż nie pogodziło się z tragedią, jaka spotkała 36-letnią gwiazdę.

Niedługo minie okrągłe pięć lat od śmierci Przybylskiej, lecz pamięć o niej jest ciągle żywa. Grób gwiazdy w rodzinnym Gdańsku codziennie odwiedzają tłumy wielbicieli, podobnie jest z jej profilem na Instagramie. Na koncie @aniablond regularnie pojawiają się komentarze z uznaniem, sympatią i tęsknotą za gwiazdą. Internauci nie zapominają, jaką wspaniałą aktorką, matką i partnerką była Ania, która osierociła trójkę wspaniałych dzieci.

Instagram Ani to niezwykła masa wspomnień dla jej sympatyków. Można na nim znaleźć mnóstwo zdjęć i zabawnych filmów, które do końca życia publikowała. To właśnie tam skrupulatnie dokumentowała walkę z tabloidami i paparazzi, do których miała żal za zakłócanie ostatnich chwil życia.

„Wojnę rozpoczęły media. W wakacje byłam w szpitalu Akademii Medycznej w Gdańsku. Rozpoczęto wtedy ogólnopolską akcję z tym związaną – media spekulowały: wysyłały mnie na operację, na chemię, czułam jakby grzebano mi w trzewiach. Wysyłaliśmy pisma prawnicze, ale to nie skutkowało, więc wpadłam na pomysł, że na swój profil na Instagramie będę wstawiać zdjęcia ludzi, którzy okradają mnie z prywatności” – opowiadała Ania w programie „Tomasz Lis na żywo”.

Komentarze