TO dzieje się z ciałem DODY! Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń!

Doda

Doda (Dorota Rabczewska-Stępień) traci na wadze w dość zaskakującym tempie. Co stosuje i czy taką metodę może zastosować każdy, kto chciałby zrzucić zbędne kilogramy?

Piosenkarka regularnie zamieszcza swoje nowe zdjęcia na Instagramie i wyjaśnia swoim fanom, dlaczego traci na wadze.

 

Od pewnego czasu Dorota wyjaśniała w mediach, że dba nie tylko o swój wygląd, ale kluczowe jest dla niej zachowanie zdrowia. W związku z tym stara się być cały czas aktywna fizycznie, a przy tym regularnie wykonywać ćwiczenia.

 

Jak się okazuje jest coś jeszcze. Gwiazda od jakiegoś czasu zdecydowała się założyć aparat ortodontyczny na zęby. Jak sama relacjonuje, ta czynność zdecydowanie zmienia nawyki żywieniowe, ponieważ aparat ogranicza możliwość zjadania niektórych posiłków. Zobaczcie zdjęcia jej metamorfozy. Tak teraz wygląda Doda…

 

„Niestety, mówię niestety, bo ja i tak jestem szczupła, ale jeśli ktoś chce schudnąć, to jest to najlepsza dieta ekspresowa. Przez pierwsze dwa tygodnie zęby bolą dosyć mocno i nie można gryźć nic twardego, ciągnącego się. Można zapomnieć o mięsie. Je się tylko papkowate rzeczy. Patrzę na swoje nowe zdjęcia i widzę, że jestem chuda. Ważę już tylko jakieś 51 kg”-relacjonuje celebrytka.

 

ZOBACZ TEŻ:Masz TO w samochodzie? Policja MASOWO zaczęła zabierać dowody rejestracyjne!

 

Piosenkarka swoją decyzję o aparacie tłumaczy, iż kierowała się w niej, nie wyglądem, ale głównie zdrowiem.

„Zawsze chciałam założyć aparat, bo miałam problem ze zgryzem, ale zawsze było coś ważniejszego – teledysk albo program. Gdy byłam małą dziewczynką, aparat był czymś, co wykluczało cię z życia społecznego. Na szczęście to się zmieniło. A teraz jestem na etapie, kiedy zdrowie jest dla mnie najważniejsze. To potrwa tylko rok, a chcę mieć to już za sobą” – wyjaśnia Doda.

Na przykładzie gwiazdy, można zaobserwować, iż aparat ortodontyczny przyczynia się do utraty kilku zbędnych kilogramów.

https://www.instagram.com/p/B2yvpajIOx3/

 

Źródło:obcas.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze