To już w tym tygodniu wielkie otwarcie  największego zadaszonego parku wodnego w Europie… Kompleks mieści się na MAZOWSZU!

Drzwi do parku wodnego Suntago Wodny Świat otworzą się już w czwartek, 20 lutego. Sprzedaż biletów rozpoczęła się pod koniec stycznia.

W parku wodnym będzie można skorzystać między innymi z basenu termalnego, basenu z falami i z barem oraz z saun i innych stref relaksu, takich jak wodna dżungla z kilkudziesięcioma zjeżdżalniami. Suntago jest największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie.

Park będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 22.00 oraz w weekendy i święta od 9.00 do 22.00. Ceny wejściówek zaczynają się od 39 zł dla dzieci i 59 zł dla dorosłych. ch wysokość zależy od dnia, wieku rezerwujących i stref, które wybiorą. Cena całodniowego biletu do wszystkich stref dla osoby dorosłej zaczyna się od 129 zł

Park of Poland

Największy park rozrywki w Polsce zajmie łącznie 400 hektarów, na 20 ha powstał park wodny Suntago, a jego budowa i otwarcie zakończy pierwszą fazę całego projektu Park of Poland.

Park wodny jest zadaszony, w środku będzie panować temperatura powyżej 30°C. W słoneczne dni dach będzie otwierany. Dla gości parku dostępny będzie bezpłatny parking na 2500 pojazdów. Park będzie mógł przyjmować 15 tysięcy gości dziennie.

Na terenie parku będą działać restauracje i bary. Obok niego stanęło kilkadziesiąt domków, w których będą mogli zatrzymać się goście. W przyszłości będą też mogli zarezerwować pokój w którymś z dwóch hoteli. 

Komentarze