To koniec! Britney Spears bierze rozwód!

Małżeństwo Britney Spears i Sama Asghariego dobiegło końca. Portal People.com donosi, że to model Sam Asghari złożył pozew o rozwód, kładąc kres 14-miesięcznemu związkowi z piosenkarką.

Informacja o pozwie pojawiła się po tym, jak portal TMZ.com pierwszy raz ujawnił tę sytuację. W międzyczasie People.com potwierdził tę informację za pomocą „wielu źródeł”. Mimo że portal próbował skontaktować się z przedstawicielami obojga stron, nie uzyskał odpowiedzi ani ze strony rzecznika Spears, ani od reprezentanta Asghariego.

Historia związku Britney Spears i Sama Asghariego rozpoczęła się w 2016 roku na planie teledysku do utworu „Slumber Party”. Irańczyk Asghari, będący 12 lat młodszy od piosenkarki, zwrócił na siebie jej uwagę, grając postać organizatora imprezy. Ich znajomość przerodziła się w randkę. W 2021 roku Sam Asghari oświadczył się Britney Spears, a ona przyjęła jego oświadczyny. Ich plany małżeńskie opóźniła jednak kuratela sądowa, która była nad piosenkarką od czasu jej rozwodu z Kevinem Federlinem w 2007 roku.

Pary wreszcie udało się pobrać 9 czerwca 2022 roku w Los Angeles. Ceremonia odbyła się na terenie rezydencji Spears. Mimo prób przeszkodzenia w wydarzeniu przez pierwszego męża Britney, Jasona Alexandra (ich małżeństwo trwało jedynie 55 godzin w 2004 roku), para doczekała się swojego szczęśliwego dnia.

Jednak już na początku tego roku pojawiły się pogłoski o napięciach w ich związku. Problemy zaczęły być głośno komentowane w mediach w lutym i marcu. Teraz, z pozwem o rozwód złożonym przez Sama Asghariego, stało się oficjalne, że ich małżeństwo dobiegło końca.

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska podzieliła się radosną nowiną! Gratulacje płyną z każdej strony!

Komentarze